Denní horoskop STŘELCE na 20. 7. 2022

Střelec 20. 7. 2022

Střelci, vaše sebevědomí může být dnes zpochybněno a vy můžete mít problém udržet se na místě během souboje. Mějte na paměti, že to, jak vás vidí ostatní, nemusí nutně odpovídat tomu, jací jste. Nemějte pocit, že musíte měnit směr, abyste se někomu zavděčili. Jedinou zodpovědnost máte vůči sobě. Mohou se objevit bizarní události, které vás budou nabádat ke změně myšlení.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tohle je jeden z těch dnů, kdy se vám rozhodně vyplatí obléknout se do toho nejlepšího. Planetární energie naznačuje, že čím přitažlivěji budete vypadat (a sebevědoměji se tak budete cítit), tím větší šanci máte přilákat k sobě ten správný typ člověka. Zkuste nosit oblečení z měkkých průsvitných látek s kapkou sexy vůně. Nejlepší jsou také tlumené barvy – a žádné výrazné vzory!

Práce

Atmosféra dne je jistě taková, že se vám daří a můžete ji využít. Setkání s ostatními proběhnou překvapivě dobře. Pokud potřebujete na někoho udělat pozitivní dojem, dnes je pro to ten správný den. Přirozeně se cítíte na koni.

Peníze

V tomto týdnu se střetávají energie, které ve vás mohou vyvolat pocit napětí a nepodpory. Budujete strukturu v rodinném a romantickém životě. Vaše práce vás může volat, protože je zjevně nutná nějaká změna. Otázkou je, o jakou změnu se jedná.

Zdraví

Milujete krásu. Z krásy čerpáte velkou část svého štěstí. Možná si dnes budete hrát na hospodyni, a to ve velkém stylu. Těšte se z věcí, které můžete udělat v domácím nebo pracovním prostředí a které mají vliv na to, jak se budete druhý den cítit. Spousta činností, které děláme kolem domu, může být příležitostí k provádění dechových cvičení nebo jednoduchému protahování. Moudrý je ten, kdo tyto věci začlení do svého života!

Přečtěte si také