Denní horoskop STŘELCE na 21. 2. 2022

Střelec 21. 2. 2022

Střelci, na programu dne by mohl být meditační kroužek nebo jiná skupinová aktivita věnovaná duchovním aktivitám. Je důležité, abyste se ho zúčastnili, protože potřebujete trochu klidu a ticha a také podporu ostatních členů skupiny. Večerem prostupuje náklonnost, kterou k sobě všichni cítíte. Vyhřívejte se v ní a zapisujte si veškerá odhalení, která vás napadnou.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

I když jste v současné době se svým vztahem docela spokojeni, možná se stále v myšlenkách vracíte k jednomu minulému románku, který se zdál mít určité kouzlo, které se vám nikdy nepodařilo obnovit. Nebeská atmosféra tohoto dne naznačuje, že je čas se nad tím zamyslet a buď s tím něco udělat, nebo to nechat být a svobodně jít dál.

Práce

Zvažte možnost navštěvovat online kurzy kreslení nebo psaní. Udělejte něco, co vám dodá tvůrčí šťávu. Čím více se vám v příštích týdnech podaří vnést do své práce nápaditého ducha, tím lépe se vám bude dařit. Začněte nyní s jednoduchými čmáranicemi na bloku.

Peníze

Tento týden klade důraz na bezpečnost, peníze a hodnoty. Šťastný aspekt vám dává povolení utrácet za výlet, po kterém jste toužili, za víkendový workshop, který vám časem přinese více peněz, a dokonce i za tvůrčí nápad, který vás už dlouho pálí v mozku. Uskutečněte ho a budete šťastnější.

Zdraví

Dnešní tranzit zvýrazňuje vaši jemnější stránku - možná se dnes budete chtít držet v blízkosti svých dětí nebo zůstat doma v práci, pokud to bude možné. Svou jemnou stránku můžete prozkoumat také v práci, a to tak, že nasloucháte svým spolupracovníkům a dáváte jim najevo, že vám na nich záleží, nebo je podporujete. V každém případě je důležité zdůrazňovat svou jemnou stránku, protože pokud se zatvrdíte a projevíte nízkou toleranci vůči lidem nebo situacím, vzniká také prostor pro konflikty. Chcete-li zůstat uvolnění a vyhnout se zpracovanému cukru.

Přečtěte si také