Denní horoskop STŘELCE na 21. 3. 2023

Střelec 21. 3. 2023

Střelci, do cesty vám může přijít náhlá osobní nebo profesní změna. Možná dostanete novou pracovní příležitost. Možná potkáte někoho, kdo změní váš život. Tento den si můžete vychutnat štěstí a nové začátky. Ty slibují, že nějakou dobu vydrží. Uvolněte se a užívejte si optimismu a nadšení pro budoucnost.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nezbude vám nic jiného než přestat být pracovití a zodpovědní a být velmi uvolnění, až bezstarostní. Nebeská sestava vás pravděpodobně před koncem dne dostane do vodorovné polohy smíchy, a to možná ne proto, že by vám vaše vlastní společnost připadala obzvlášť zábavná. Důležitá osoba může objevit téma, které vás přiměje k bezmocnému chichotání, a nepřestane o něm žertovat.

Práce

Tento den působí velmi expanzivně a jakákoli vaše myšlenka se nějakým způsobem znásobí nebo zesílí. To je v pořádku, ale ujistěte se, že jste si své záměry ověřili u druhých, než začnete neuváženě postupovat vpřed.

Peníze

Nastává období změn v oblasti kariéry a autorit. Vesmír podporuje všechny nové změny, které chcete v kariéře provést, a nabízí vám podporu. Vlivy však mohou být buď tvůrčí, nebo matoucí, záleží na tom, jak je využijete. Svou cestu volte pečlivě a s rozmyslem.

Zdraví

Dnešní planetární aspekt je pro mnoho znamení dynamický. Můžete se do něčeho pustit naplno a buď uspějete, nebo neuspějete, ale to, jak se při tom budete cítit, vám napoví, jaký máte den. Přijměte se bezvýhradně; pokračujte v pravidelném cvičení a zdravé stravě bez ohledu na cokoli. Teprve pak uvidíte, že to, jak se cítíte, je do značné míry dáno tím, jak se k sobě chováte.

Přečtěte si také