Denní horoskop STŘELCE na 22. 2. 2022

Střelec 22. 2. 2022

Šek, který jste očekávali, že vám přijde poštou, se pravděpodobně zpozdí, Střelci. Není se čeho obávat. Je pravděpodobné, že se na poště zasekl a brzy dorazí. Neztrácejte čas zbytečnými obavami. Pokud to považujete za nutné, udělejte si náhradní plány, jak se s tím vyrovnat. Vaše peníze přijdou. Vydržte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná pro vás bude snazší mlčet, než říkat, co máte dnes skutečně na srdci, vzhledem k současnému vesmírnému klimatu. Ačkoli může existovat jedna palčivá otázka, kterou potřebujete probrat, nějakým způsobem se jí vy i váš partner (současný nebo budoucí) vyhýbáte. Možná bude dokonce lepší strávit nějaký čas mimo sebe, abyste se mohli hlouběji zamyslet nad tím, co oba cítíte.

Práce

Převody se přehodily. Dnes jste najednou na jiném místě než včera. Nyní jste na lepším místě - na místě, kde si více věříte. Činy, které podniknete, budou mnohem lépe podporovány lidmi a událostmi kolem vás.

Peníze

Budujete si důvěru v sebe sama a zrychlujete výdaje na rodinu, romantiku, kreativitu a zábavu. Váš zájem je podnícen, pokud jde o učení se novým dovednostem, které lze uplatnit ve vašem výdělkovém potenciálu. Jelikož jsou aspekty příznivé pro získávání peněz a jistoty, operujete z pozice síly. Snažte se nejen užívat si života prostřednictvím výdajů, ale také investovat, co můžete, abyste si zajistili dlouhodobou stabilitu.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce prospívá komunikaci téměř ve všech oblastech vašeho života. Klíčem je pochopit princip bratrské lásky. Pokud se snažíte spíše porozumět, než být pochopeni, bude vám tento tranzit velmi nápomocen. Abyste svou mysl a uši připravili na naslouchání, zhluboka se nadechněte a na vteřinu či dvě zadržte dech, než pěkně a dlouze vydechnete. Tím si prokrvíte hlavu a podpoříte své myšlenkové pochody.

Přečtěte si také