Denní horoskop STŘELCE na 22. 3. 2023

Střelec 22. 3. 2023

Vaše intuice by měla růst mílovými kroky. Dnes můžete dostávat psychické zprávy odevšad, a to jak osobní, tak univerzální. Může to být trochu zdrcující, Střelci, zejména pokud na to nejste zvyklí, ale nebojujte s tím. Je to příznak vašeho vnitřního růstu. Z dlouhodobého hlediska by to měl být velmi pozitivní vývoj. Může vám pomoci proměnit vaše nejdražší sny ve skutečnost.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nejsou to materiální statky, které máte, nebo dokonce rozum, který projevujete, co vám do života přivede osobu, kterou chcete. Jsou to vaše duchovní kvality a vaše porozumění těm aspektům a filozofiím života, které leží mimo zřejmý svět smyslů. Musíte komunikovat z jiné roviny.

Práce

Několik posledních týdnů jste dostávali mylné informace o něčem, co je pro vás důležité a zásadní pro váš úspěch na pracovišti. Díky tomu, že se vesmír vyjasnil, vyšla pravda najevo a vy s ní můžete konstruktivně pracovat.

Peníze

V práci máte uši nadřízených, a tak si nezapomeňte naplánovat pravidelné schůzky, na kterých se budete kontrolovat. Mezitím se zrychlí váš společenský život, takže nastane skvělá doba pro setkávání s novými lidmi a lepší poznávání kolegů a mentorů. Ve vašich sdruženích je síla.

Zdraví

Průlom a zhroucení mají více podobností než rozdílů. Z neúspěchu se lze mnohému naučit a po dosažení úspěchu je třeba o mnohém uvažovat. Nemůžete udělat dost pro to, abyste si vštípili jádro pravidelnosti. Možná je to ve vašem životě již rozpoznatelné, ale mohlo by to být zdravější jádro? Pokud je pro vás ranní káva rituálem, neuvažovali byste o změně na zelený čaj? Pokud je vaším zvykem chodit o pět minut později, můžete to změnit na pět minut dříve?

Přečtěte si také