Denní horoskop STŘELCE na 23. 2. 2022

Střelec 23. 2. 2022

Střelci, je čas na drastičtější přístup k problému? Pokud jste se již několikrát pokusili vyřešit své potíže, ale bezvýsledně, mohli byste o tom uvažovat. Pokud "drastický" neznamená "destruktivní", můžete najít úspěch, když zkusíte něco mnohem přímočařejšího a neústupnějšího. Buďte však opatrní. Nejprve si vše důkladně promyslete. Všechny nápady, které vás napadnou, projděte s důvěryhodným přítelem.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Může se zdát, že se vám někdo věčně vyhýbá, což na vás právě teď doléhá vzhledem k současné nebeské atmosféře. Možná jste si o této osobě ve své mysli vytvořili nějaký velmi dramatický obraz a také jste se přesvědčili, že je opravdu úžasná, a tak nemůžete pochopit, proč se s vámi nechce sblížit. Dnes možná dostanete odpověď.

Práce

Otevírá se vám příležitost, jak si na pracovišti užít více svobody. Vaše nápady se dobře snoubí s ostatními a vaše okolí respektuje váš inovativní a neomezený přístup. Dostanete se dál, než byste čekali.

Peníze

Budujete si důvěru v sebe sama a zrychlujete výdaje na rodinu, romantiku, kreativitu a zábavu. Váš zájem je podnícen, pokud jde o učení se novým dovednostem, které lze uplatnit ve vašem výdělkovém potenciálu. Jelikož jsou aspekty příznivé pro získávání peněz a jistoty, operujete z pozice síly. Snažte se nejen užívat si života prostřednictvím výdajů, ale také investovat, co můžete, abyste si zajistili dlouhodobou stabilitu.

Zdraví

Dnešní aspekt vám dodává nový příliv ohnivé energie, která doplňuje vaši již tak ohnivou povahu. Podívejte se na sebe do zrcadla a všimněte si, jaký máte zářivý úsměv, jakou společenskou osobností dokážete okouzlit lidi. To všechno jsou požehnání, za která můžete být vděční. Vaším největším požehnáním je však dobré zdraví. Jíte každý den spoustu zdravých věcí? Nic vám nepomůže cítit se lépe než vyvážená strava.

Přečtěte si také