Denní horoskop STŘELCE na 24. 2. 2022

Střelec 24. 2. 2022

Energie, kterou dnes cítíte, vás může natolik znervóznit, že ostatní nebudou vědět, co si s vámi počít, Střelci. Vlivy dnešního dne mohou přinést povzbuzení. Bylo by moudré naplánovat si věci, které byste mohli udělat, abyste je všechny utratili. Zabývejte se fyzickými pracemi v práci nebo doma. Vytahujte a uspořádávejte věci, stěhujte nábytek, cokoli bude třeba. Je lepší být produktivní, než všechny přivádět k šílenství.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný planetární tranzit znamená, že si dnes můžete opravdu užít, pokud nezapomenete zůstat jen u osvědčeného. Pokud jste v trvalém vztahu, možná je to dobrá příležitost strávit nějaký čas odděleně a objevit své vlastní jedinečné zájmy. Pokud hledáte lásku, pak nenavštěvujte svá obvyklá místa - zkuste to někde nově.

Práce

Nyní je čas prozkoumat své tvůrčí nápady a touhy. Ujistěte se, že jste v pozici, která vám umožňuje se rozvíjet a růst. Stagnace je pro vás jako smrt. Pokud vás v zaměstnání přepadne nuda, pak víte, že je čas najít si něco jiného.

Peníze

Budujete si důvěru v sebe sama a zrychlujete výdaje na rodinu, romantiku, kreativitu a zábavu. Váš zájem je podnícen, pokud jde o učení se novým dovednostem, které lze uplatnit ve vašem výdělkovém potenciálu. Jelikož jsou aspekty příznivé pro získávání peněz a jistoty, operujete z pozice síly. Snažte se nejen užívat si života prostřednictvím výdajů, ale také investovat, co můžete, abyste si zajistili dlouhodobou stabilitu.

Zdraví

Vzhledem k vaší schopnosti vidět ve všem dvě strany (ne-li více) se vám dnešní den bude zdát poněkud extrémní. Využijte svou energii k tomu, abyste se připravili na nepředvídané potřeby: zásobte ledničku čerstvými, zdravými potravinami, vyřiďte záležitosti týkající se vašeho zdraví a uspořádejte si skříňky v koupelně, abyste měli vše, co potřebujete pro případ, že onemocníte. Pokud se budete cítit připraveni, budete se cítit bezpečněji. Také - tento den není vhodný k přijímání nebo rušení závazků.

Přečtěte si také