Denní horoskop STŘELCE na 24. 3. 2023

Střelec 24. 3. 2023

Střelci, přestaňte se zabývat starými projekty a rutinními postupy založenými na situacích, které již dávno vypršely. Všimněte si změn, které se kolem vás udály, a upravte své plány. Je vhodná doba na to, abyste poctivě prozkoumali svou situaci. Důrazný přístup ke zlepšení a změnám znamená, že se zbavíte toho, co vám již neslouží. Místo váhání postupujte vpřed s odvahou.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Svému milostnému zájmu můžete připadat frustrujícím způsobem odměření. Máte všechny předpoklady k tomu, abyste ve svém nejcennějším vztahu učinili významný průlom, ale zdá se, že jste se postavili za skleněnou zeď. Vaše láska vás vidí, ale nemůže se vás dotknout. Musíte čekat, až vaše hrdost konečně ustoupí, než se ozvete a řeknete, co skutečně cítíte?

Práce

Den pro vás začíná poněkud nepříjemně a bohužel se to bude jen zhoršovat. Je důležité, abyste drobné problémy řešili hned v zárodku. Jinak budou hnisat a odpoledne se budou řešit mnohem obtížněji.

Peníze

Nezapomeňte si naplánovat pravidelné schůzky, na kterých se budete kontrolovat. Mezitím se zrychlí váš společenský život, takže nastane skvělá doba pro setkávání s novými lidmi a lepší poznávání kolegů a mentorů. Ve vašich sdruženích je síla.

Zdraví

Když máte vlastní zdravotní praxi v pořádku, je snazší se s každodenními překážkami vypořádat. Příliš často však necháváme překážky, aby určovaly naši zdravotní praxi. Udržování disciplíny v rutině je nejlepší způsob, jak překonat zmatek, který se dostaví, když jde do tuhého. Když všechno ostatní selže, horká koupel udělá zázraky s tělem i myslí.

Přečtěte si také