Denní horoskop STŘELCE na 27. 2. 2022

Střelec 27. 2. 2022

Uznáváte svou intuici jako cennou výhodu, Střelci? Někteří lidé ano a někteří ne. Do které skupiny patříte vy? Je snazší důvěřovat konkrétní, faktické realitě než věcem, které nemůžete vidět ani se jich dotknout. Vaše intuice vám však může posloužit více, než si možná uvědomujete. Tento vnitřní pocit, který zažíváte, vás může vést s rozvahou a upozornit vás na nebezpečí. Důvěřujte jí více a uvidíte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vám přináší příležitost rozpustit ledy, pokud jde o někoho zvláštního. Možná i vy potřebujete překonat jednu nebo dvě zábrany, abyste se mohli dát do pohybu. Místo toho, abyste to přehnali a dělali všechno špatně, stačí, když k dotyčnému přistoupíte s vřelým a přátelským úsměvem, a pak už to jen vezmete.

Práce

Kvůli vaší zasněné povaze na vás dnes bude tvrdě dohlížet autorita. Vaše hlava bude v oblacích a někdo z mocných vás bude chtít co nejrychleji vrátit zpět na zem.

Peníze

Budujete si důvěru v sebe sama a zrychlujete výdaje na rodinu, romantiku, kreativitu a zábavu. Váš zájem je podnícen, pokud jde o učení se novým dovednostem, které lze uplatnit ve vašem výdělkovém potenciálu. Jelikož jsou aspekty příznivé pro získávání peněz a jistoty, operujete z pozice síly. Snažte se nejen užívat si života prostřednictvím výdajů, ale také investovat, co můžete, abyste si zajistili dlouhodobou stabilitu.

Zdraví

Dnes rozhodujete vy. Vaše jasnovidecké schopnosti číst myšlenky druhých lidí jsou obzvláště přesné. Nic vám nepomůže více, ať už po fyzické, nebo emocionální stránce, než dechová cvičení. Běh nebo jiné aerobní cvičení, například jóga, vás dnes velmi povzbudí. Dýchání vám pomůže i s načasováním. Když budete sledovat svůj vlastní dech, budete vědět, kdy se nadechnout a kdy vydechnout, a následně můžete intuitivněji poznat, kdy něco říct a kdy mlčet.

Přečtěte si také