Denní horoskop STŘELCE na 27. 3. 2023

Střelec 27. 3. 2023

Střelci, jděte do muzea umění. Vaše mysl a srdce pracují ve vzájemném spojení a vy budete obzvláště vnímaví k prvkům našeho světa, které tyto dvě složky spojují. Udělejte si z této události hezký večer a nezapomeňte s sebou vzít dobrého přítele nebo romantického partnera. Dejte si dobré jídlo a nezapomeňte na dezert. Važte si světa v celé jeho přirozené kráse.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes máte možnost podívat se na problém z jedinečné perspektivy. Úhel, ze kterého ho vnímáte, je velkým rozdílem mezi tím, zda se někoho vzdáte, nebo zda ho pustíte zpět do svého života. Jako by se vám v hlavě rozsvítilo světlo. Pochopíte na nich něco, co jste předtím nemohli vidět. Místo toho, abyste je obviňovali, odpustíte si.

Práce

Napadne vás spousta nápadů a budete vymýšlet velké plány, jak byste měli změnit zaměstnání a začít podnikat, vystudovat něco nového a zároveň zachránit svět. Snít tímto způsobem je jistě v pořádku.

Peníze

V práci máte uši nadřízených, a tak si nezapomeňte naplánovat pravidelné schůzky, na kterých se budete kontrolovat. Mezitím se zrychlí váš společenský život, takže nastane skvělá doba pro setkávání s novými lidmi a lepší poznávání kolegů a mentorů. Ve vašich sdruženích je síla.

Zdraví

V dnešní době můžete mít pocit, že každé vaše rozhodnutí je důležité. Takový tlak může být někdy obtížný a matoucí. Samozřejmě, že to, co jíte, kolik cvičíte a zda dobře (a dostatečně) spíte, je důležité. Ale pocit, že rozhodnutí, která dnes učiníte, jsou závazná, působí kontraproduktivně. Dovolte pocitům, aby se objevily, a přiznejte si jakýkoli tlak, který cítíte. Pamatujte, že nic nezůstává navždy stejné, včetně postavení planet.

Přečtěte si také