Denní horoskop STŘELCE na 28. 2. 2022

Střelec 28. 2. 2022

Pokud se vám nahromadila dlouho odkládaná práce, Střelci, dnes je ten správný den, abyste se do ní pustili. Ve vzduchu je cítit přidaná síla a duševní ostrost a projekty, ke kterým jste se dříve nemohli dostat, budou snadno dokončeny. Využijte energii, kterou vám poskytují planetární aspekty. Nic neodkládejte. Pokud budete otálet, hromada se bude jen zvětšovat. Udělejte, co je třeba, a budete se pak cítit skvěle.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud dnes pocítíte potřebu vzrušení, uděláte nejlépe, když se trochu nadechnete a odpočinete si od milované osoby. Dnešní postavení planet znamená, že je velká šance, že se vám podaří rozptýlit pavučiny, které se ve vztahu v poslední době možná nahromadily, a také vám to pomůže znovu objevit osobní zásobu vnitřní radosti a štěstí.

Práce

Máte dobré předpoklady stát se průkopníkem. Využijte svého úžasného dobrodružného ducha a uplatněte ho v oblasti práce nebo studia, která vás baví. Obraťte nový list. Budete příjemně překvapeni výsledky.

Peníze

Budujete si důvěru v sebe sama a zrychlujete výdaje na rodinu, romantiku, kreativitu a zábavu. Váš zájem je podnícen, pokud jde o učení se novým dovednostem, které lze uplatnit ve vašem výdělkovém potenciálu. Jelikož jsou aspekty příznivé pro získávání peněz a jistoty, operujete z pozice síly. Snažte se nejen užívat si života prostřednictvím výdajů, ale také investovat, co můžete, abyste si zajistili dlouhodobou stabilitu.

Zdraví

Vaše sny a intuice se setkávají s vaší vůlí uspět a s vaším zápalem. Možná ale nemáte na mysli žádný cíl, kterému by tento druh energie prospěl. To nevadí; dnes stačí, když budete naslouchat svému vnitřnímu hlasu a dělat si poznámky. Nikde není psáno, že se musíte pro něco rozhodnout hned. Možná ale budete chtít předvídat rozhodnutí, o kterých víte, že přijdou. Pomůže vám to být připraveni.

Přečtěte si také