Denní horoskop STŘELCE na 28. 6. 2022

Střelec 28. 6. 2022

Na co čekáte, Střelče? Když budete pořád sedět doma, nikoho nového nepoznáte. Nestanete se rockovou hvězdou, když nikdy nevezmete do ruky hudební nástroj. Dnes nedělejte nic napůl. Pokud někoho milujete, řekněte mu to. Nikdy nevíte, co se stane zítra. Ovládněte se a vyjádřete své skutečné city.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Obvykle máte jen velmi malé problémy s vyjadřováním, ale to, zda jste věrní své hlubší povaze, je jiná věc. Současné planetární uspořádání může ve vašich vztazích upozornit na oblast, kde se pevně držíte určitých názorů nebo teorií, místo abyste se řídili svým přirozeným proudem. Když najednou uvidíte, jak to ovlivňuje vaši schopnost být druhým nablízku, budete to chtít změnit.

Práce

Vyjděte ze zajetých kolejí. Právě teď zaostáváte, protože nejste ochotni dívat se dopředu a začlenit do svého pracovního režimu nové nápady. Kromě toho se nebojte nových technologií a technického pokroku. Pomohou vám.

Peníze

Tento týden se ocitnete ve výjimečné situaci týkající se dluhů a cizích peněz. Přestože jedna vaše část chce dosáhnout většího pokroku v oblasti splácení dluhů, druhá část vás může brzdit v tom, abyste toho udělali co nejvíce. Jedno je jisté  zaujmout aktivní postoj a přijmout všechny své povinnosti přinese z dlouhodobého hlediska nejlepší výsledky.

Zdraví

Ne vždy říkáte, co chcete, protože se bojíte, že byste mohli zranit city ostatních. To vám příliš neprospívá, kromě toho, že se ve vás hromadí zášť, která se projevuje nezamýšlenými, nenápadnými způsoby. Uvolnění cesty k sebevyjádření je dobrý postup, do kterého se můžete pustit. Zkuste si nacvičit, že si ráno řeknete, jaký budete mít den: podívejte se přímo do zrcadla a promluvte sami k sobě! Zní to hloupě, ale funguje to, zejména při současné nebeské energii ve hře!

Přečtěte si také