Denní horoskop STŘELCE na 29. 1. 2023

Střelec 29. 1. 2023

Střelci, možná vás čeká cesta letadlem ve společnosti přátel. Skupina, s níž jste spjati, by mohla chtít podniknout společný výlet, možná na místo spojené s uměleckými nebo duchovními tradicemi. Doprovázet by vás mohl i váš milostný partner, takže by se mohlo jednat jak o romantický výlet, tak o dobrodružství. Vezměte si s sebou hodně peněz. Vaši přátelé budou chtít jet na pěkná místa.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli je v dnešních vztazích něco velmi přízemního, s čím se obvykle těžko vyrovnáváte, zjistíte, že vám vlastně dělá dobře, když musíte myslet na základní životní potřeby. Nebeská konjunkce vás přivádí k hlubšímu pochopení toho, co závazek skutečně znamená. Uděláte dobře, když si tuto lekci osvojíte.

Práce

Někdo jiný je připraven pokročit s nápadem, který vás zajímá. Využijte povzbuzení, které se vám dostává od lidí ve vašem okolí. Shoda panuje v tom, že se máte pohnout kupředu. Přeskočte na vlnu a usnadněte tuto konstruktivní akci.

Peníze

Tento týden je kladen důraz na mysl, myšlení a vyjadřování myšlenek. Tento týden můžete být v pokušení utrácet za virtuální kurzy nebo semináře, zejména pokud vás zavedou mimo sebe a na místo vnitřního nebo vnějšího hledání. Jen se ujistěte, že jde o něco, co má schopnost odpovědět na větší životní otázky.

Zdraví

Pokud vás nyní obklopuje velká tíha emocionální energie, vězte, že vzhledem k dnešnímu postavení planet se to dá očekávat. Nemůžete udělat moc, abyste účinek tohoto aspektu změnili. Abyste se vyhnuli pocitům deprese, budete se chtít soustředit na svůj cvičební režim nebo si ho v této době vytvořit. Prospěje vám zdravá strava s velkým množstvím zeleně. Vaši energii výrazně zvýší také pití velkého množství vody.

Přečtěte si také