Denní horoskop STŘELCE na 5. 8. 2022

Střelec 5. 8. 2022

Střelci, přestaňte o něčem přemýšlet a udělejte to. Tento den je vhodný pro spontánní a dobrodružné chování. I když vám to může připadat trochu cizí a proti vaší obvyklé uzemněné povaze, bylo by dobré využít této chvíle k tomu, abyste něco udělali z rozmaru a uvidíte, kam vás to zavede. Nebojte se neznámého. Budoucnost je vzrušující pojem, protože je neznámá. Přijměte ji.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes se mohou jedny dveře zabouchnout, zatímco jiné se začnou otevírat. V romantickém životě máte tolik potenciálu, že si nemůžete dovolit, aby vaše štěstí nyní narušila nějaká událost z minulosti. Než plně otevřete nové dveře, ujistěte se, že jsou dveře do vaší minulosti pevně zamčené. Teprve pak můžete pokračovat bez překážek a s vědomím, že na vás nečekají žádní duchové, kteří by vás pronásledovali.

Práce

Vaše práce vás dnes možná zavede na několik pochůzek, což je v pořádku. Využijte úkolů, které vás vyvedou z běžné rutiny do okolních měst. Cesty na krátkou vzdálenost přinesou nové nápady do problematiky, kterou se právě zabýváte.

Peníze

Tento týden se u vás doma objevují cizí peníze nebo dluhy, což znamená, že něco, o čem jste si mysleli, že už jste splatili, se může znovu objevit. Ujistěte se, že jste jen nechtěli zaplatit a pak na to náhodou nezapomněli v hromadě nezaplacených účtů. Postarejte se o to co nejdříve, aby vám nenarůstaly sankce. Udělejte svou práci co nejlépe hned, nebo ji plošně změňte.

Zdraví

Díky dnešním planetárním energiím se cítíte být středem pozornosti, což vám dodává pocit emocionální zátěže. Zůstaňte naladěni na své emoce, i když se necítíte zrovna nejlépe  pokud se budete snažit negativním pocitům uniknout, jen to zhoršíte. Cvičení je skvělý způsob, jak udržet tíhu na uzdě, a některé druhy cvičení pomáhají v těžkých chvílích více než jiné. Řiďte se svou intuicí, ale doporučujeme posilování, strečink a rychlé sprinty.

Přečtěte si také