Denní horoskop STŘELCE na 6. 2. 2023

Střelec 6. 2. 2023

Proč si dnes nedopřát zasloužený odpočinek a relaxaci, Střelci? Koneckonců i vy si potřebujete občas odskočit z krysího závodu. Pokud jsou nějaké věci, o které se opravdu potřebujete postarat, můžete si i poté naplánovat volný čas nebo rekreaci. Rozmazlujte se odpoledním šlofíkem nebo si objednejte večeři. Udělejte si pohodovou procházku nebo dlouhou koupel. Pečujte o sebe odpočinkem i plněním úkolů.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Je to skvělá příležitost uspořádat večírek, na který můžete pozvat všechny lidi, kteří vás tak dlouho fascinovali a s nimiž jste se vždy chtěli stýkat. Tento den sice není příliš vhodný pro romantiku, ale setkáte se s několika zajímavými lidmi, jejichž myšlení jako by běželo po stejných kolejích jako to vaše.

Práce

Na začátku dne se můžete cítit poněkud nerozhodně a nejistě. V průběhu dne se však vaše sebedůvěra zvýší a vy pocítíte velkou vnitřní sílu. Jakákoli zásadní rozhodnutí odložte na odpoledne nebo večer.

Peníze

Ve svém peněžním životě se potýkáte s mnoha rozptýleními. Aspekty naznačují více času stráveného ve společnosti, mazlením se s někým výjimečným a návštěvami důležitých obchodních partnerů. Do těchto sfér však může být vloženo tolik vašeho času a pozornosti, že je obtížné soustředit se na cokoli jiného. Naštěstí vám šťastný aspekt pomůže cítit se více uzemněni a stabilizováni rodinou, dětmi a romantickým partnerem. Výborně!

Zdraví

Je zřejmé, že všichni rodiče mají své děti velmi rádi: možnost vidět svět dětskýma očima vás zvedne ze židle, kdykoli jste v blízkosti dětí. Dostat se na podlahu však může být pro vaše tělo stále těžší a těžší. První věc, na kterou byste měli myslet, když se necítíte fyzicky nejlépe, je voda – pijete jí každý den dost? Tento prvek zdravého životního stylu nelze podceňovat.

Přečtěte si také