Denní horoskop STŘELCE na 8. 2. 2023

Střelec 8. 2. 2023

Střelci, na pořadu dne může být urovnání sporu. Pokud si nedáte pozor, můžete se ocitnout uprostřed guláše. Pokud se tak stane, nejmoudřejší by bylo se stáhnout. Když se ocitnete v takové situaci (zejména se dvěma lidmi, na kterých vám záleží), výsledek nakonec někoho zraní, a můžete to být právě vy. Pokud jim řeknete, že vám na nich obou záleží příliš na to, abyste se do toho zapletli, je pravděpodobné, že na tom budete mnohem lépe.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Energie tohoto dne vás vybízí k tomu, abyste se spojili s těmi, kteří mají jiné nebo dokonce opačné ideály než ti, s nimiž se obvykle stýkáte. Výhodou je, že se setkáte s lidmi, kteří rozšíří vaši schopnost chápat, přemýšlet a uvažovat o problémech. Vztahy v tomto klimatu budou velmi odlišné a vzrušující a mohly by vám nabídnout více, než zažíváte nyní.

Práce

Nápady, které jste ještě před týdnem považovali za špičkové, se najednou nezdají tak chytré. Někdo přijde s novým pohledem na věc, který vás donutí přehodnotit svůj dosavadní názor. Nebojte se na poslední chvíli provést změny ve své strategii.

Peníze

Aspekty tohoto týdne vám mohou překazit plány s penězi. Dejte dohromady veškerý společný majetek a investice. Podepsání, zapečetění a doručení těchto materiálů tam, kde mají být, vám ponechá prostor pro strategii jinde. Zároveň zvažte, zda své peníze nevložíte do osvědčených institucí. Jít s nováčkem může být lákavé, ale pro toto období vašeho života to není ten správný krok.

Zdraví

Když se budete dívat, jak se sami ujímáte iniciativy, vaše ego se bude mít čemu smát. Dnešní planetární energie na vás působí příznivě. Zejména v příštích dnech se díky své schopnosti podbízet se sentimentu silným smyslem pro věc budete cítit, jako by vaše osobní síla měla křídla. Emocionální pravda však může být mnohdy pravdou konečnou. Dejte si horkou koupel a zvažte svou citlivou stránku.

Přečtěte si také