Denní horoskop VAH na 10. 2. 2022

Váhy 10. 2. 2022

Starší osoba, kterou máte rádi, vás může navštívit nebo vám zavolat a požádat vás o radu v praktických záležitostech. Jasné a logické myšlení posiluje vaši intuici, Váhy, a vy byste mohli tuto schopnost využít nejen pro svého přítele, ale také pro sebe. Vaše vlastní zájmy se dnes nějakým způsobem prosadí, takže očekávejte dobrý den.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebeská konjunkce vám může pomoci pochopit, proč jste s někým velmi blízkým prožili neobvyklé zážitky. Zdá se, že jste se oba mohli nechat unést jistou společnou fantazií, která vás všechny trápí. Jakmile to odhalíte, můžete vztah obnovit na zdravějším základě a zjistíte, že se propojujete realističtěji na všech úrovních.

Práce

Muž, se kterým nebo pro kterého pracujete, bude pravděpodobně velmi hádavý. Tento člověk bude využívat své moci, aby ovládl situaci - a lidi - jakýmkoli způsobem. Právě teď je pro vás lepší s touto osobou spolupracovat, než se snažit pracovat proti ní.

Peníze

Tento týden je o vaší schopnosti soustředit se na to, co je opravdu důležité. Chcete být divocí a kreativní, zejména pokud jde o vaši rodinu, přátele a romantické partnery. Možná se nyní cítíte spontánní a svobodní, ale planety mají jiné plány. Chcete být zodpovědní, zejména pokud jde o vaši práci. Když uděláte skvělý dojem, pomůže vám to rychleji stoupat v kariérním žebříčku, a to znamená více peněz.

Zdraví

Vaše psychická povaha bude tento týden živá, protože současné aspekty osvětlují cestu k vyšší přirozenosti. Možná pocítíte i určitou fyzickou energii - jakousi vzpruhu, která vás při cvičení nebo běhu ve skutečnosti příliš daleko nedostane. Soustřeďte svou sílu na stravu a netlačte na sebe fyzicky. Váš jídelníček by měl obsahovat ryby a zdroje vitaminu A (spirulina, chlorella a další sinice), aby vaše vnitřní oko vidělo přímo!

Přečtěte si také