Denní horoskop VAH na 10. 7. 2022

Váhy 10. 7. 2022

Váhy, dnes by se k vám mohly dostat zvláštní zprávy týkající se přátel, kteří žijí daleko od vás. Pokusy o kontaktování těchto lidí se mohou ukázat jako bezvýsledné, alespoň nyní. Neodsuzujte to, co se dozvíte, dokud si s přáteli nepromluvíte, protože většina toho, co vám bude sděleno, budou pravděpodobně mylné informace. Zítra byste měli mít větší štěstí při jejich oslovení.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární konjunkce by mohla být katalyzátorem hluboké diskuse mezi vámi a milovanou osobou. Pokud jste se vyhýbali určitému problému spojenému s vaším přesvědčením, možná budete potřebovat vést rozhovor, který tuto záležitost jednou provždy vyjasní. Tento problém vám již delší dobu působí potíže, a proto je dobré jej nyní vyřešit.

Práce

Možná máte pocit, že vás dnes zklamaly vaše šťastné hvězdy. Kde jsou, když je opravdu potřebujete? Nebojte se. Za pár dní se vrátí. Prozatím se držte při zemi a snažte se nerozčilovat a nebýt frustrovaní, když se věci nevyvíjejí podle plánu.

Peníze

Aktivita ve vašem domě peněz a hodnot v tomto týdnu znamená, že je třeba vyjasnit a vyřešit něco z minulosti, abyste se mohli znovu posunout vpřed. K tomu se přidávají ingredience pro zajímavou peněžní budoucnost. Jste schopni přinést více, když se podíváte do svého domu dluhů nebo peněz jiných lidí.

Zdraví

Snažte se nejdříve dávat sobě, než začnete dávat druhým. Zaměřte se na svou pohodu dříve, než se budete snažit těžit z toho, že dáte pocit "pohody" druhým. Není to snadné, ale je důležité si tuto schopnost vypěstovat. V kterýkoli den se sami sebe zeptejte, co jste pro sebe udělali: příjemný osvěžující běh na čerstvém vzduchu, obzvláště zdravé jídlo a hodně vody, rozhodnutí jít brzy spát, abyste si dobře odpočinuli. To jsou věci, na kterých skutečně záleží.

Přečtěte si také