Denní horoskop VAH na 11. 2. 2022

Váhy 11. 2. 2022

Váhy, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k dobře placené tvůrčí práci, možná i na internetu. Pravděpodobně se vám to bude líbit, protože vám to může dát svobodu. Zda to skutečně budete chtít zkusit, záleží na vaší situaci. Možná si dnes budete chtít udělat nějaké domácí práce, aby vám zítra zbyl volný čas na to, co chcete dělat. Mohlo by se stát něco vzrušujícího.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váš partner (současný nebo budoucí) vás dnes možná trochu znervózňuje. Zatímco vy se můžete cítit velmi vášnivě v nějaké problematické záležitosti, on se může zdát být ztělesněním odtažitosti. Možná vám to nedává smysl a mohli byste si to vyložit tak, že je jim to jedno, i když ve skutečnosti už mají situaci v hlavě vyřešenou.

Práce

Místo toho, abyste se snažili uspokojovat potřeby druhých, nechte ostatní, ať se pro změnu točí kolem vás. Zaujměte pevný postoj, ale dělejte to s úsměvem. Určitě jste si zasloužili právo na to, aby ostatní dělali laskavosti pro vás, místo aby tomu bylo naopak.

Peníze

Tento týden je o vaší schopnosti soustředit se na to, co je opravdu důležité. Chcete být divocí a kreativní, zejména pokud jde o vaši rodinu, přátele a romantické partnery. Možná se nyní cítíte spontánní a svobodní, ale planety mají jiné plány. Chcete být zodpovědní, zejména pokud jde o vaši práci. Když uděláte skvělý dojem, pomůže vám to rychleji stoupat v kariérním žebříčku, a to znamená více peněz.

Zdraví

Díky dnešnímu uspořádání planet je tento týden vhodný k tomu, abyste prosadili své právo být sami sebou - zejména ve své vlastní hlavě. Dejte si povolení dělat to, co opravdu chcete. To bude nepochybně zahrnovat něco pro vaše tělo - masáž, virtuální lekci jógy, gurmánské jídlo z oblíbené restaurace s sebou. Ať už je vaše sebevyjádření jakékoliv, nechte své tělo jeho součástí. Prociťujte své pocity svým tělem - dejte si povolení se v něm vyžívat!

Přečtěte si také