Denní horoskop VAH na 11. 3. 2023

Váhy 11. 3. 2023

Váš den by mohl být znepokojivý a stresující, Váhy. Vaše pracovní vytížení může být obzvlášť velké. Vztahy s ostatními mohou být také poněkud napjaté. Zmírněte stres tím, že si pustíte hudbu a budete si dělat časté přestávky. V době oběda si dejte dobré jídlo a pak se projděte. Zítra bude pravděpodobně vše mnohem klidnější.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebojte se, pokud se na dnešním večírku nemůžete rozhodnout, zda se máte snažit na určitou osobu udělat dojem, nebo zda je lepší ji ignorovat. Dnešní postavení planet vám ztěžuje jasnou volbu, kterou cestou se vydat. Pokud se vám podaří s dotyčnou osobou promluvit na čistě platonické a přátelské bázi, bez náznaku flirtu, může to zpočátku pomoci.

Práce

Když se ujímáte vedení projektů nebo skupinových situací, dbejte na to, abyste respektovali konzervativní názory ostatních. To je jedna z oblastí, která by vás mohla dostat do problémů.

Peníze

Vesmír po vás žádá, abyste věnovali více času rozvoji svých nejbližších vztahů, abyste z toho měli osobní i finanční prospěch. Udělat si více času na ty, kteří by vám mohli pomoci dosáhnout vašich cílů, není jen rozumné. Je to také nezbytné pro jejich dosažení. Jednáte o lepším postavení a přicházíte ve velkém stylu.

Zdraví

Astrální energie dne zdůrazňuje vaši proměnlivou povahu. Klíčem k úspěchu je udržet si rovnováhu, když přijímáte všechny výzvy, které vám život přináší. Víte, že o vaši citlivou povahu je třeba obzvlášť dobře pečovat v období stresu. Dělejte to, co máte nejraději. Udělejte si čas, lehněte si, poslouchejte hudbu, kterou máte rádi, a nechte se unášet svou fantazií.

Přečtěte si také