Denní horoskop VAH na 12. 6. 2023

Váhy 12. 6. 2023

Váhy, jste tekutina, která přijímá tvar své nádoby. I když se to může zdát jako ten nejkonfliktnější způsob, možná zjistíte, že je ve skutečnosti příčinou velké frustrace pro vás i pro ostatní. Lidem může vadit, že vždycky následujete někoho jiného, místo abyste převzali iniciativu. Snažte se být asertivnější a zároveň se i nadále chovejte nenuceně.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky jednomu obzvlášť poučnému rozhovoru si přítele opravdu vážíte v úplně jiném světle. Současný aspekt znamená, že vás náhoda může svolat dohromady a dát vám příležitost poznat se hlouběji. Právě v tomto období objevíte potenciál pro milostný vztah mezi vámi. Zřejmě vám bylo souzeno se setkat.

Práce

Možná vás dnes frustrují ostatní, kteří odvádějí povrchní práci, o níž víte, že by měla být odvedena důkladněji. Komunikujte s těmito lidmi s porozuměním, a ne tak, že jste něco víc. Odolejte nutkání zcela převzít řízení.

Peníze

Aspekty v současné době ovlivňují vaše peníze a hodnoty. Velká novinka se však týká vaší samostatné výdělečné činnosti a skupin. Je čas rozšířit povědomí o tom, co děláte, abyste mohli přivést více zákazníků, vydělat více peněz a dokonce založit plánovaný důchodový účet.

Zdraví

Jakmile si stanovíte vlastní zdravotní cíle, budete nevyhnutelně porovnávat své zdravotní návyky s návyky ostatních lidí. Na začátku je to přirozené a může to být povzbuzující nebo odrazující. Cílem je skutečně soustředit se na sebe a zdržet se srovnávání nebo odsuzování. Prostě berte sebe a své cíle vážně. Pokud vám to pomůže, napište si své záměry na celý den a večer si je odškrtněte. Za zdravé chování se odměňte  třeba příjemnou bublinkovou koupelí.

Přečtěte si také