Denní horoskop VAH na 13. 2. 2022

Váhy 13. 2. 2022

Celkově by to pro vás měl být docela dobrý den, pokud nebudete na některé věci přecitlivělí. Vaše vnímavost bude dnes jistě mimořádně ostrá, takže využijte této schopnosti, abyste zůstali bdělí a otevření tomu, co se kolem vás děje. Možná se cítíte trochu neklidní, pokud jde o srdeční záležitosti. To vám napovídá, abyste se přestali váhat a začali jednat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se dnes budete muset trochu přibrzdit, abyste v určité romantické situaci nebyli příliš intenzivní. Kolem vás bude hodně emocí. To je v pořádku, pokud jste v současném partnerském vztahu spokojení a šťastní, ale mohlo by vás to přemoci, pokud se teprve poznáváte nebo pokud je třeba probrat nějaké záležitosti.

Práce

Nepředstírejte, že je všechno v pořádku, když není. Pokud v plánu vidíte chyby, nezapomeňte na ně ostatní upozornit. Pokud to neuděláte, následky v dalším průběhu budou hrozivé. Ve všech fázích své práce věnujte pozornost detailům.

Peníze

Tento týden je o vaší schopnosti soustředit se na to, co je opravdu důležité. Chcete být divocí a kreativní, zejména pokud jde o vaši rodinu, přátele a romantické partnery. Možná se nyní cítíte spontánní a svobodní, ale planety mají jiné plány. Chcete být zodpovědní, zejména pokud jde o vaši práci. Když uděláte skvělý dojem, pomůže vám to rychleji stoupat v kariérním žebříčku, a to znamená více peněz.

Zdraví

Možná cítíte, co všechno je na světě špatně, ale ostatní si to tento týden možná neuvědomují tak jako vy! Dnešní planetární konstelace ve vás jistě vyvolá určitou frustraci, pocit nerovnosti, se kterými se vám bude těžko počítat. Nevybíjejte si to na svých přátelích. Abyste si udrželi stabilní náladu, dbejte na to, aby ve vašem jídelníčku byl dostatek vitamínů A a C. Čerstvé ovoce a zelenina udržují náš temperament mírný a o případný přebytek energie se nejlépe postaráme návštěvou posilovny, pokud je to možné.

Přečtěte si také