Denní horoskop VAH na 14. 2. 2022

Váhy 14. 2. 2022

Pokud se chystáte na zásadní cestu, pokuste se co nejméně stresovat. Čím více budete přivolávat neštěstí, tím spíš opravdu přijde. Buďte proto uvolnění, ponořte se do plánování, spojte se s lidmi, kteří vám můžou poskytnout co nejvíce informací. Jednoduše se poddejte těšen a vše dobře dopadne.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váhy v milostném životě čeká čas výzev. Zadaným se možná naskytne příležitost posunout vztah zcela novým směrem. Přijměte proto jakýkoliv impuls, který vašemu soužití prospěje a poodhalí oběma netušená zákoutí intimity. Nezadaní pak budou mít příležitost prožít nečekané milostné vzplanutí, které může přerůst i v něco vážnějšího.

Práce

Toto období pro Váhy obecně není po pracovní stránce nejpříznivější. Myslete však na to, že mnoho problémů pomůže vyřešit upřímný rozhovor s někým, komu skutečně důvěřujete. Pokud nejen o svých profesních obavách budete mluvit, zvýšíte šanci, že se vám je podaří zmírnit, nebo dokonce zapudit. A ta úleva za to stojí.

Peníze

Možná máte náladu být spontánní, svobodní a nezávislí, buďte ale opatrní, abyste se nespálili. Hvězdy momentálně nepřejí experimentování, zůstaňte proto raději nohama na zemi, soustřeďte se na to, co je opravdu důležité, a především v práci se snažte být zodpovědní. Jde totiž o hodně – jakmile uděláte dobrý dojem, vidina finančního přilepšení bude velmi reálná.

Zdraví

Hýříte sebevědomím, které ještě posílíte tím, že najedete na zdravější životní styl. Pravidelná strava se spoustou zeleniny a cvičení je zaručenou cestou, jak z přílivu pozitivní energie vytěžit maximum. A dost možná vás současný stav povzbudí i k dalším výzvám a udržení si tohoto životního stylu dlouhodobě.

Přečtěte si také