Denní horoskop VAH na 15. 2. 2022

Váhy 15. 2. 2022

Vaše vřelá a citlivá povaha se k dnešním aspektům dokonale hodí, Váhy. Vaše emocionální energie je silně spjata se srdcem a zjistíte, že toužíte být druhým nablízku. Oddejte se konverzaci s blízkými přáteli a popusťte uzdu své fantazii. Vaše kreativita je dnes obzvláště podnětná, a tak se pusťte do uměleckého projektu nebo napište píseň, která vás inspiruje nebo možná změní svět.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Planetární konstelace vás vybízí k tomu, abyste se podívali nahoru a ven, abyste si lépe uvědomili, co pro vás vztahy znamenají. Důraz je kladen na podporu nového a odvahu překročit dosavadní hranice. Je to čas, kdy můžete najít hlubší smysl a účel svého života a vztahů s ostatními.

Práce

Lidé vás dnes budou opěvovat, a to právem. Jste skvělým přínosem na pracovišti. I když nejste zrovna nejpracovitější, jste kreativní, umělečtí a mimořádně dobře umíte komunikovat s ostatními.

Peníze

Vyzýváme vás, abyste řešili svůj dluhový obraz. Musíte se postarat o vše, co dlužíte. Tím, že převezmete větší odpovědnost, pomůžete případným problémům zmizet mnohem rychleji, než kdybyste ignorovali oznámení a telefony. Mezitím můžete obnovit zapomenuté dovednosti, které můžete v dlouhodobém horizontu využít k většímu výdělku.

Zdraví

V době, kdy tato konjunkce planet trvá, si dopřejte dostatek odpočinku. Pravděpodobně budete mít aktivní sny a je vhodné si je zapsat a zaznamenat, co v nich považujete za významné. Vaše fyzická energie se může zdát nízká, ale duševní energie je vysoká: je čas pokračovat ve cvičení, ale možná mírnějším způsobem (jóga?). Rozšiřte svůj osobní čas o meditativní praktiky, jako jsou procházky a četba.

Přečtěte si také