Denní horoskop VAH na 15. 2. 2023

Váhy 15. 2. 2023

Měl by to být jeden z těch dnů, kdy máte pocit, že byste mohli dobýt svět. Váhy, cítíte se silní a odhodlaní a jste ochotni udělat cokoli, abyste se dostali tam, kam chcete. V této době byste mohli dosáhnout nějakého cíle, uskutečnit své ambice nebo by se vám možná mohlo poštěstit. Tento den je vynikající pro hledání nového zaměstnání, žádost o zvýšení platu nebo pro úspěch oblíbeného projektu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nyní máte příležitost změnit a uspořádat okolnosti svého života. Vztahy tvoří významnou část našeho světa a právě teď proměňujete tolik aspektů své povahy, že se to možná v poslední době odráží i na vašich partnerských (současných nebo budoucích) vztazích. Nenechte se tím znepokojovat, protože až přijde ten správný čas, vše do sebe krásně zapadne.

Práce

Toto období je pro vás skvělou příležitostí, abyste pokročili v plnění ročních cílů, které jste si stanovili v době svých narozenin. Právě teď je pro vás možný obrovský skok. Klíčové je věnovat čas plánování a revizi, na rozdíl od slepého jednání.

Peníze

Pokud hledáte způsoby, jak vydělat více peněz, možná zjistíte, že nejlepší výsledky vám tento týden přinese pohled do minulosti. Částečně za to může váš sektor peněz a hodnot. Využijte stará zaměstnání, zaměstnavatele a dovednosti, abyste nyní získali více peněz. Můžete je také využít ke spojení se známými z dřívějšího období vašeho života, kteří vám mohou pomoci vytvořit portfolio investic, jež ochrání vaši budoucnost.

Zdraví

Aspekt dne vám dodá úžasný příliv pozitivní energie. Můžete mít pocit, že je všechno možné. Ve vzduchu cítíte jaro. Tento šťastný pocit se může dotknout ostatních doma i v práci. Užívejte si své lehkovážnosti a oslavujte ji tím, že ji budete podporovat u druhých. Dokonce i jídlo, které jíte, může odrážet úctu k tomuto druhu energie. Skvělým začátkem jsou biopotraviny pěstované s respektem k Zemi (a mají lepší chuť).

Přečtěte si také