Denní horoskop VAH na 16. 2. 2022

Váhy 16. 2. 2022

Váhy, emoce by mohly být na vzestupu. Někdo z vašeho okolí může mít problém s autoritou a mohou se objevit politické problémy. Pravděpodobně se nyní budete cítit obzvlášť mocní, a tak můžete být v pokušení vrhnout se do ringu. Raději se do ničeho politického nepleťte a zaměřte svou sílu a vášeň na vlastní projekt. To pravděpodobně přinese pozitivní výsledky.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se vám dnes zdá, že je váš partner (současný nebo budoucí) úžasně přímý, neuzavírejte se do sebe jako škeble a neodmítejte říct svůj názor. Bylo by dobré, kdybyste byli stejně přímí i vy. Jsou věci, které potřebujete probrat, a toto je skvělá příležitost, jak je dostat na ven.

Práce

Dnes se cítíte nesmírně sebevědomí a silní, ale někdo si stále myslí, že ví víc než vy – a tento člověk vás hodlá zpochybnit. Připravte se na zúčtování. Ať už uděláte cokoli, neustupujte. Oběma vám to může prospět.

Peníze

Vyzýváme vás, abyste řešili své dluhy! Musíte vše splatit. Tím, že převezmete větší odpovědnost, pomůžete případným problémům zmizet mnohem rychleji, než kdybyste ignorovali oznámení a telefony. Mezitím obnovujte dovednosti z minulosti, které můžete v dlouhodobém horizontu využít k většímu výdělku.

Zdraví

Dnešní planetární tranzit nevytváří nejjednodušší období a shodou okolností ovlivňuje především vás. Věnujte zvláštní pozornost svému vnitřnímu kritikovi. Během tohoto tranzitu na sebe pravděpodobně budete vyvíjet obrovský tlak, abyste všechny detaily vyřešili správně. Když se vám to nepodaří, můžete nést následky. Berte ale v úvahu širší souvislosti a věnujte pozornost především svému zdraví – fyzickému i emocionálnímu. Udělejte si čas na cvičení.

Přečtěte si také