Denní horoskop VAH na 18. 2. 2022

Váhy 18. 2. 2022

Dnes vás může navštívit někdo, kdo potřebuje trochu soucitu. Váš přítel chce pravděpodobně poradit s nějakými problémy. Mohl by také přinést informace týkající se nových vědeckých nebo metafyzických studií, které vás zaujmou. Tyto informace by mohly vyvolat vaše vlastní prozření. Zapište si své myšlenky. Budete si je chtít zapamatovat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k atmosféře, která dnes panuje, se může zdát, že partneři jsou pevně usazeni ve svých kolejích. Pokud byste chtěli probrat něco důležitého nebo se pustit do nějakého společného plánu, pak se vám může zdát téměř nemožné přimět přítele, aby ustoupil. Možná byste se však měli nejprve podívat na své vlastní chování. Možná jste i vy v něčem velmi tvrdohlaví.

Práce

Možná se vám nelíbí, že vás ostatní lidé pošťuchují, ale je to jejich způsob, jak vás přimět, abyste se vydali pozitivním směrem. Pokud se budete snažit tomuto jednání bránit, situaci jen zhoršíte. Mohli byste se dát do pohybu – čím dříve, tím lépe.

Peníze

Musíte se postarat o vše, co dlužíte. Tím, že převezmete větší odpovědnost, pomůžete případným problémům zmizet mnohem rychleji, než kdybyste ignorovali oznámení a telefonické zprávy. Mezitím obnovujete zapomenuté dovednosti, které můžete v dlouhodobém horizontu využít k většímu výdělku.

Zdraví

V tomto období si užíváte nebeskou atmosféru a planetární konjunkce vám pořádně zatopí! Pokud zjistíte, že máte chuť na kořeněná jídla, může to být znamení, že v sobě máte spoustu ohnivé energie, která čeká, až se dostane ven. Pokud je to možné, zajděte si do posilovny nebo si najděte jiný způsob, jak si alespoň třikrát týdně zacvičit. Pijte hodně vody, abyste vyrovnali všechen ten oheň a odplavovali toxiny, které se při cvičení uvolňují.

Přečtěte si také