Denní horoskop VAH na 19. 1. 2023

Váhy 19. 1. 2023

Váhy, užíváte si svobody. Jste velmi nezávislí a nesnášíte, když vám něco stojí v cestě. To je v pořádku, ale možná byste se měli podívat na svou finanční situaci, i když to není zrovna vaše parketa. Máte sklon k nelibosti, že se musíte zabývat těmito přízemními materiálními otázkami, ale pokud to neuděláte, mohli byste si značně omezit svobodu žít naplno. Buďte ve věcech rozumní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes máte rozhodně co dělat. Máte velký zájem jít na určité rande. Nejste příliš nadšeni z té části, kdy musíte za vše, co dostanete, dát nějakou citovou protislužbu. Jedna věc je dobývat a druhá uzavřít opravdové partnerství.

Práce

Recept na úspěch máte, tak ho použijte. Vyberte si jeden nápad místo deseti a pokračujte s ním. Dnes máte potenciál udělat obrovský pokrok ve své kariéře, tak využijte této energie a jděte do toho. Nic vám nestojí v cestě.

Peníze

Tento týden se vydáte do období větší zvědavosti. Planety ovlivňují sektor vašeho horoskopu, který řídí vzdělávání a učení, výuku, cestování, metafyziku a právo. Pod vlivem šťastných aspektů můžete zjistit, že jste schopni přinést peníze z jedné nebo více těchto činností, nebo že vám přidání nových dovedností umožní v budoucnu vydělat více. Jak vzrušující!

Zdraví

Díky dnešnímu aspektu se budete cítit jako doma, obrazně řečeno (dost možná i doslova). To však neznamená, že se budete cítit fantasticky nebo že vše bude fungovat dokonale. Prostě jen představuje zvláštní energii, v níž si lze všimnout vaší skutečné povahy. Klíčem k tomu, abyste si tento tranzit užili, je uvolnění. Dělejte věci, které vás skutečně uvolní. To může zahrnovat jógu, dostatek odpočinku a pití velkého množství vody. Dopřejte si věci, které potřebujete na fyzické úrovni, a vaše emoce budou snáze pochopitelné.

Přečtěte si také