Denní horoskop VAH na 20. 2. 2022

Váhy 20. 2. 2022

Něco vás táhne zpět do reality, Váhy. Vaše mysl byla v poslední době spíše v oblacích, ale nyní potřebujete uzemnit své emoce a uvědomit si, že fungujete také na fyzické úrovni. Vaše emoce jsou prozatím stabilní, což vám dává šanci ustoupit a zhodnotit, jak jste se k sobě chovali. Ujistěte se, že si věnujete pozornost, kterou si zasloužíte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky příznivému aspektu byste dnes udělali nejlépe, kdybyste byli upřímní a otevření, místo abyste se snažili udržet atmosféru tajemství. Někdo, kdo je pro vás důležitý, vám chce sdělit skvělou zprávu, která vyžaduje vaši okamžitou pozornost, protože se týká skvělé příležitosti. Raději se podělte o své nadšení, než abyste předstírali cynismus, který v hloubi srdce necítíte.

Práce

Nedávná frustrace z kariéry se dnes pravděpodobně zmírní, protože začíná nový čtyřtýdenní planetární cyklus. Ačkoli celkové vztahy s ostatními lidmi stále nejsou tak pevné, jak byste si přáli, celkově děláte pokroky.

Peníze

Vyzýváme vás, abyste řešili svůj dluhový obraz. Musíte se postarat o vše, co dlužíte. Tím, že převezmete větší odpovědnost, pomůžete případným problémům zmizet mnohem rychleji, než kdybyste ignorovali oznámení a telefonické zprávy. Mezitím vám důraz na váš dům minulých životů a institucí pomáhá obnovit zapomenuté dovednosti, které můžete v dlouhodobém horizontu využít k většímu výdělku.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vám dává magickou kvalitu. Je to jemné, takže nečekejte, že budete soutěžit s Harrym Potterem, ale můžete vnitřně pocítit zvláštní energii, pokud nad tím budete chvíli meditovat. V tom, že máme tělo, je kouzlo - umožňuje nám cítit ty nejneuvěřitelnější věci. Všimněte si těchto pocitů a zvažte, co můžete pro své tělo udělat, abyste tyto vzrušující pocity umocnili.

Přečtěte si také