Denní horoskop VAH na 20. 6. 2022

Váhy 20. 6. 2022

Váhy, klidně si dnes zvolte línější cestu. Pokud nemusíte, nehněte ani prstem. Možná bude těžké přimět k pohybu i ostatní. Můžete tlačit, jak chcete, ale pokud lidé nebudou chtít jít, nepůjdou. Vaše pružná povaha může být vystavena zkoušce. Možná zjistíte, že se musíte přizpůsobit rozmarům druhých, a ne naopak.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vaše pocity se mohou zdát roztěkané a možná ovlivněné současnou souhrou planetárních energií. V jednu chvíli se můžete cítit velmi zamilovaní a v další chvíli podráždění tím, jak vaše nejmilejší láska dělá nebo říká určité věci. Toto kolísání vašich emocí by mohlo trvat po většinu dne, a proto nedělejte žádná důležitá vztahová rozhodnutí. Počkejte!

Práce

Nesnažte se dnes všechno zvládnout sami. Zjistíte, že se vám naskytnou obrovské příležitosti, když využijete podpory a rad druhých. Z těchto partnerství vzejdou šťastné šance, které se ukáží jako nesmírně výhodné.

Peníze

Tento týden vás čekají samé krásné věci. Možná se snažíte rozhodnout, zda si rozšířit vzdělání v oblasti peněz, nebo začít učit ostatní to, co už víte. Dejte si pozor na syndrom odborníka, kdy se domníváte, že víte všechno, co je třeba vědět. Vesmír naznačuje, že váš budoucí kariérní úspěch, nemluvě o úspěchu finančním, závisí na vaší schopnosti být autoritou ve svém oboru, aniž byste věřili, že už se nemáte co učit.

Zdraví

Je toho tolik, co můžete udělat pro zlepšení svého každodenního života! Čerstvé květiny v modré a žluté barvě mohou zlepšit náladu. Čistý stůl nebo ustlaná postel vám usnadní odpočinek. Neméně důležitá je správná a pečlivá péče o vaše tělo. Je vaše koupelna vybavena nějakým skvěle vonícím šamponem nebo mýdlem na ruce? Tyto drobné vymoženosti vám mohou dodat pocit pohody, když jsou ostatní části života hektické.

Přečtěte si také