Denní horoskop VAH na 21. 2. 2023

Váhy 21. 2. 2023

Váhy, není pochyb, že jste v posledních týdnech tvrdě pracovali. S blížícím se termínem uzávěrky se vám může stát, že se v noci probudíte, budete si v hlavě promítat čísla a v duchu přepisovat návrhy projektů. Je to jistě vyčerpávající, ale vězte, že konečný výsledek vám za všechnu tu námahu bude stát.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet může znamenat, že vaše dnešní rande bude mnohem sentimentálnější, než jste možná čekali. I vy máte rádi upřímné projevy něhy a citů, ale jejich přemíra vám leze na nervy a může vám z nich být docela špatně. Možná byste měli dospět k nějakému alternativnímu porozumění ohledně povahy vašeho vztahu.

Práce

Nyní je čas prozkoumat své tvůrčí nápady a touhy. Ujistěte se, že jste v pozici, která vám umožňuje se rozvíjet a růst. Stagnace je pro vás jako smrt. Pokud vás v zaměstnání přepadne nuda, pak víte, že je čas najít si něco jiného.

Peníze

Tento týden je důležité, abyste své představy a potřeby sdělovali co nejjasněji. Říkejte obtížné věci v mentorských a profesních odborech. Čím lépe to dokážete, tím dříve se vrátíte do normálního života. Mezitím by vaše naděje a sny mohly být na okrajích trochu rozmazané. Udělejte si čas na to, abyste se soustředili na osobní a finanční cíle.

Zdraví

Je čas se protáhnout. Pokud máte fyzické nebo emocionální potíže, doporučujeme vám, abyste si sedli na zem a protáhli si páteř – určitě vám to pomůže. Nezapomeňte, že váš pomyslný lví ocas je připevněn k vaší páteři. Jakékoli pocity stísněnosti, ať už emocionální nebo fyzické, se rozptýlí s dobrým dlouhým protažením nebo návštěvou místního zařízení na jógu. Nezapomeňte se po protažení páteře vždy napít velkého množství vody  zvyšuje pružnost.

Přečtěte si také