Denní horoskop VAH na 22. 2. 2022

Váhy 22. 2. 2022

Váhy, dnes vás možná přepadne touha zůstat doma a přestavět nábytek. Možná budete chtít vyčistit police v kuchyni, přidat nějaké nové drobnosti nebo přeskládat knihy do určitých kategorií. Může to být spousta práce, ale bude to také velká zábava. Přizvěte na pomoc další členy domácnosti a udělejte z toho večírek.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Může se vám zdát obtížnější navázat skutečný kontakt s někým výjimečným. Dnešní planetární konjunkce naznačuje, že k tomuto životně důležitému proudu citů nemusí dojít, protože jste oba v tuto chvíli do značné míry ve svých vlastních soukromých světech. Pokud si někam vyjdete, nečekejte žádná velká odhalení, ale očekávejte, že budete moci položit základy pro mnohem intimnější příležitost.

Práce

Pracovní spojenci vám pravděpodobně dají zabrat. Zpočátku vás může jejich agresivita rozčilovat. Při bližším zkoumání však zjistíte, že vám prokazují laskavost. Pomáhají vám vidět jinou perspektivu.

Peníze

Čeká vás období, kdy se o sobě budete muset dozvědět. Nejenže se setkáváte s novými lidmi a navazujete kontakty se starými přáteli, ale také svou prací ovlivňujete veřejné mínění a žádáte si to, co si skutečně zasloužíte. Pozitivní aspekt harmonizuje vaše úsilí o vytvoření pohodlného života. Prvním krokem na této cestě je bezpečný, pečující domov. Ať už se jedná o dům nebo byt, ujistěte se, že žijete v prostoru, ve kterém se cítíte úspěšně.

Zdraví

Dnešní tranzit vás činí náchylnými k nedorozumění. Neznamená to, že musíte mít zavřená ústa, ale prospěje vám, když budete přemýšlet, než promluvíte. Cvičení je skvělý způsob, jak zpomalit mysl a zároveň pečovat o tělo. Dlouhý běh otevřeným prostorem vám může poskytnout to, co potřebujete, abyste se dorozuměli: jasnou mysl, jistotu cíle a nejlepší úmysly. Pijte hodně vody, abyste vyplavovali nepříjemné toxiny!

Přečtěte si také