Denní horoskop VAH na 23. 2. 2022

Váhy 23. 2. 2022

Fanatismus nebo posedlost může být něco, na co byste se dnes měli podívat, Váhy. Obvyklými oblastmi takového chování je honba za penězi, mocí, úspěchem a romantikou. Mezi ctižádostí a posedlostí je tenká hranice. Pokud zjistíte, že nemyslíte na nic jiného než na jednu fixaci, možná je na čase si o tom s někým promluvit. Možná uvidí to, co vy vidět nechcete.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se necítíte nijak zvlášť vášnivě, a přesto byste mohli být velmi překvapeni, jak moc na vás určitá atmosféra působí a vytváří intenzivní emocionální proudy. Dnešní planetární konjunkce může do vašeho vztahu vnést překvapivé prvky, takže buďte připraveni na všechno. To nejlepší vás rozhodně teprve čeká a vy si to můžete ještě vylepšit, když zapojíte svou fantazii!

Práce

Ocitli jste se na pozici, která vás baví, ale možná jste unaveni z celkového směru, kterým se váš zaměstnavatel ubírá. Nebojte se k této otázce vyjádřit svůj názor. Váš názor bude velmi respektován a zohledněn.

Peníze

Čeká vás období, kdy se o sobě budete muset dozvědět. Nejenže se setkáváte s novými lidmi a navazujete kontakty se starými přáteli, ale také svou prací ovlivňujete veřejné mínění a žádáte si to, co si skutečně zasloužíte. Pozitivní aspekt harmonizuje vaše úsilí o vytvoření pohodlného života. Prvním krokem na této cestě je bezpečný, pečující domov. Ať už se jedná o dům nebo byt, ujistěte se, že žijete v prostoru, ve kterém se cítíte úspěšně.

Zdraví

Nebeská energie je dnes příznivá, plná hravosti a zranitelnosti ve správných vztazích. Možná zjistíte, že se nedokážete vyjádřit slovy, ale dnešní aspekt vám umožňuje projevit své city gesty a pohyby, objetím a polibky. Abyste tuto energii pocítili ještě hlouběji, nezapomeňte dodržovat svůj pohybový režim. Nešetřete aerobním cvičením! Vysílání kyslíku do svalů vám dodá pocit tepla a štěstí po celém těle.

Přečtěte si také