Denní horoskop VAH na 25. 2. 2022

Váhy 25. 2. 2022

Je pravděpodobné, že vám pomocnou ruku nebo útěchu podá někdo, kdo je o mnoho let starší a komu na vás záleží, Váhy. Zeptejte se na jejich myšlenky, nápady a pomoc. Pravděpodobně budou rádi, že to pro vás mohou udělat, a budou rádi, že jste se na ně obrátili. Buďte otevření a přijměte nabízenou lásku a podporu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Přestože můžete být velmi loajální k nějaké věci nebo osobě, někdy dlouho poté, co váš vztah přestane být výhodný, můžete začít pociťovat nespokojenost, pokud jde o jeden konkrétní partnerský vztah. Aspekt dne by mohl znamenat, že budete mít spíše pocit omezení než štěstí. Dnes se můžete rozhodnout s tím něco udělat.

Práce

Využijte jasnost a duševní sílu, kterou ráno pociťujete, ve svůj prospěch. Problémy jsou přehledné a srozumitelné. Odpoledne vám odpovědi nebudou tak zřejmé. Nerozhodnost se bude utápět a cesta bude méně jasná.

Peníze

Čeká vás období, kdy se o sobě budete muset něco dozvědět. Nejenže se setkáváte s novými lidmi a navazujete kontakty se starými přáteli, ale také svou prací ovlivňujete veřejné mínění a žádáte si to, co si skutečně zasloužíte. Pozitivní aspekt harmonizuje vaše úsilí o vytvoření pohodlného života. Prvním krokem na této cestě je bezpečný, pečující domov. Ať už se jedná o dům nebo byt, ujistěte se, že žijete v prostoru, ve kterém se cítíte úspěšně.

Zdraví

Udělali byste dobře, kdybyste se vyhýbali zpracovanému cukru! To, co pozřete, vás může snadno rozrušit. Cukr a konzervační látky pro vás patří mezi největší spouštěče rozrušení. Planetární konjunkce v této době ovládá emocionální oblast a možná bude nejlepší držet se v uctivé vzdálenosti od všeho, co vás štve. Na druhou stranu to, co uvolňuje nahromaděnou energii, se během tohoto tranzitu velmi doporučuje. Cvičení, meditace, spánek – vyberte si svůj zdroj relaxace!

Přečtěte si také