Denní horoskop VAH na 27. 2. 2022

Váhy 27. 2. 2022

Žijete své sny, Váhy? Jste s nimi stále v kontaktu? Energie dnešních planetárních aspektů může této části vašeho života dodat sílu a povzbuzení. Využijte příležitosti a chopte se věcí, které si přejete ze všeho nejvíc. Zeptejte se sami sebe, co chcete, aby o vás lidé říkali, až odejdete. Vraťte se na cestu ke spokojenému životu tím, že podniknete kroky směrem ke svým přáním.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vám dává šanci zapracovat na vztahu, o kterém jste si mysleli, že selhal. Pokud jste měli pocit, že nemáte naději přilákat svůj milostný zájem zpět do svého života, zamyslete se znovu. Odvažte se to ještě jednou zkusit a nebojte se, že vás někdo zraní. Pravděpodobně cítí totéž co vy, ale nedokáže udělat první krok.

Práce

Vaše vyrovnaná mysl a klidná povaha jsou důležitými přednostmi. Nepříjemné záležitosti povedou ke zmatkům všude kolem. Vy budete hlasem rozumu, který lidé hledají. Buďte majákem, který jasně svítí a zachraňuje ostatní před skalisky.

Peníze

Čeká vás období, kdy se o vás bude muset mluvit. Nejenže se setkáváte s novými lidmi a navazujete kontakty se starými přáteli, ale také svou prací ovlivňujete veřejné mínění a žádáte si to, co si skutečně zasloužíte. Pozitivní aspekt harmonizuje vaše úsilí o vytvoření pohodlného života. Prvním krokem na této cestě je bezpečný, pečující domov. Ať už se jedná o dům nebo byt, ujistěte se, že žijete v prostoru, ve kterém se cítíte úspěšně.

Zdraví

Dnes večer budete mít spoustu energie, která vám přinese mnoho potěšení. Tento večer je vhodný k tomu, abyste se věnovali něčemu fyzickému nebo smyslnému. Může to být tanec nebo vaření báječného jídla doma. Berte to tak, jak to je  pamatujte, že smyslnost je svět sám pro sebe a nemusí mít nutně romantické konotace. Využijte tuto energii k tomu, abyste projevili svou lásku přímo a jednoduše těm, na kterých vám záleží. Dávejte a přijímejte fyzický kontakt zdravým a jednoduchým způsobem.

Přečtěte si také