Denní horoskop VAH na 27. 7. 2022

Váhy 27. 7. 2022

Váhy, možná jste nesoustředění a nevíte, kudy se vydat. Váš zmatený výraz nevzbuzuje u ostatních příliš důvěry ve vaši schopnost učinit správné rozhodnutí. Necítíte se povinni setrvávat v nezdravé situaci. Možná nastal čas pustit se a zpřetrhat některé vazby k věcem, které vám již nevyhovují. Mějte dobrý pocit z toho, že se zbavujete starých návyků.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Tento den by mohl být plný smíšených vlivů, ale není bez nadějí. Možná zjistíte, že zatímco některé oblasti vašeho života mohou být v současné době poněkud zmatené, jedna konkrétní oblast se chystá zazářit. Díky diskusi o některých velmi nových a originálních nápadech nebo díky sdílení něčeho, co je vám velmi blízké, můžete s někým navázat silné pouto. Překvapení!

Práce

Jako obvykle jste zakořeněni v centru obtížného konfliktu. Vaše silné názory vás dostaly do problémů, ze kterých se nemůžete dostat. Potřebujete se občas vzdálit z bitevního pole, abyste se mohli uklidnit a jasně přemýšlet.

Peníze

V tomto týdnu se v oblasti projevuje aktivita, která vám umožní využít dovednosti z minulosti, pokud jde o vydělávání peněz. Aspekty však ovlivňují i vaše dluhy. Potřebujete-li si zlepšit úvěrové hodnocení, půjčte si nějaké peníze a hned je vraťte, abyste si vybudovali důvěru.

Zdraví

Snažte se dnes na každý problém nahlížet ze dvou stran. Kosmická energie vás může zavést k zrcadlu, kde můžete být v pokušení být kritičtí a nelítostní. Buďte k sobě laskaví: pamatujte, že to, jak se cítíte, nejvíce ovlivňuje to, co si říkáte, a ne to, co říkají druzí! Cítíte se dobře, pokud se přijímáte takoví, jací jste. Tuto energii můžete využít k tomu, abyste si uvědomili a ocenili to, co ve vašem životě funguje. Pokud vaše nohy fungují, používejte je!

Přečtěte si také