Denní horoskop VAH na 28. 2. 2022

Váhy 28. 2. 2022

Váhy, dnes je možná vhodná doba na to, abyste se podruhé pokusili o něco, co napoprvé nevyšlo. Pád na hubu může poškodit vaše sebevědomí a sebeúctu. Neúspěch a odmítnutí však patří k životu a skutečně mu dodávají charakter. Tím, že se vrátíte do ringu, zajistíte, že charakter, který si přidáváte, bude odvážný a díky vytrvalosti i úspěšný.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Co se týče vašeho milostného života, možná procházíte experimentálním obdobím. Planetární konfigurace naznačuje, že to může pokračovat přinejmenším dnes, zejména proto, že se zdá, že nejste rozhodnuti, se kterým z mnoha potenciálních milostných zájmů byste chtěli trávit více času. Pravděpodobně bude nejlepší pokračovat ve stejném lehkovážném duchu, alespoň v dohledné době.

Práce

Vynaložíte více energie a zdrojů na to, abyste se vyhnuli konfrontaci, než kdybyste ji skutečně přijali. I když nemáte rádi neshody s lidmi kolem sebe, dnes to může být nutné zlo. Postavte se obtížným otázkám čelem.

Peníze

Čeká vás období, kdy se o vás bude muset mluvit. Nejenže se setkáváte s novými lidmi a navazujete kontakty se starými přáteli, ale také svou prací ovlivňujete veřejné mínění a žádáte si to, co si skutečně zasloužíte. Pozitivní aspekt harmonizuje vaše úsilí o vytvoření pohodlného života. Prvním krokem na této cestě je bezpečný, pečující domov. Ať už se jedná o dům nebo byt, ujistěte se, že žijete v prostoru, ve kterém se cítíte úspěšně.

Zdraví

Dopřejte si čas, který potřebujete na dokončení práce, abyste se mohli věnovat svým vztahům. Tento den se můžete utěšovat tím, co je ve vašem životě skutečné a dobré: přáteli, dětmi, milenci a rodiči. Kontaktujte ztraceného přítele, nabídněte dítěti pomoc s domácími úkoly, požádejte partnera o trochu něhy. Cokoli, co můžete udělat pro to, abyste ze svých osobních vztahů vytěžili co nejvíce, se pro dnešek doporučuje.

Přečtěte si také