Denní horoskop VAH na 4. 3. 2023

Váhy 4. 3. 2023

Váhy, nedávné události v oblasti lásky a romantiky ve vás mohou vyvolat pocit, že se vám nedostává uspokojení vašich potřeb. Nezapomeňte, že ostatní lidé neumí číst myšlenky tak jako vy. Pokud se vám něčí chování nezdá, řekněte to. Romantické partnerství by mělo povznášet a podporovat vaše sny, ne být něčím, pro co přinášíte osobní oběti, jen abyste si ho udrželi.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Takové dny, kdy si připadáte jako detektiv, který má na starosti velmi důležitý případ, si docela užíváte. Dnešní astrální konfigurace znamená, že pokud jste se snažili poodhalit roušku záhady, která obklopuje jednu konkrétní osobu, můžete brzy objevit důležitou stopu, která vám pomůže pochopit její motivy. Naslouchejte však také tomu, co vám chce říci vaše srdce.

Práce

Více důvěřujte své práci a způsobu, jakým ji prezentujete. Většina názorů, které na vás zaměstnavatelé mají, vychází z vašeho vlastního přístupu a vaší sebedůvěry v práci, kterou odvádíte. Vyjadřujte se vždy s úsměvem.

Peníze

V tomto období se zaměřte na to, jak můžete v týmu dosáhnout více než jako jednotlivec. Ve vašem vztahovém sektoru se toho děje tolik, že jste schopni přilákat do nového obchodního podniku partnery, jejichž schopnosti se s vašimi dokonale doplňují. Zároveň se rozšiřují vaše sociální sítě, politický vliv a přístup k vašim nadějím a snům. Manifestujete nyní na vysoké úrovni. Řekněte si o to, co chcete.

Zdraví

Síly zdravého rozumu zvítězí, když si cvičením usnadníte uvolnění energie. Všechny povrchní emoce, které se objevují, když je člověk překvapený, rozzlobený nebo zmatený, potřebují pravidelný odtok. Najděte místo, kde se ve vašem těle objevuje hladina stresu, a přirozeně ji zvládněte. Pokud máte nízkou toleranci vůči stresu, zvyšte si obsah železa v krvi konzumací čočky.

Přečtěte si také