Denní horoskop VAH na 5. 5. 2023

Váhy 5. 5. 2023

Váhy, pokud jste plánovali strávit den meditací, je pro vás tento den tou pravou příležitostí. Jste v povzneseném rozpoložení a nemáte prostor soustředit se na všední záležitosti. Nyní by k vám mohla přijít umělecká inspirace. Jakýkoli druh cvičení by měl rozproudit endorfiny. Nečekejte však, že se vám podaří udělat nějakou praktickou práci. Rozhodně jste mimo tento svět.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení nebeských těles znamená, že pokud jste se svou drahou polovičkou měli v poslední době problémy a příliš spolu nemluvili, pak je právě teď čas se usmířit. Vaše usmíření můžete začít několika hádkami, které však budou spíše uvolněním napětí. Zjistíte, že jste do sebe zamilovaní ještě hlouběji a vášnivěji než dříve.

Práce

Realita určité situace se stala jasnější a vy vidíte věci praktičtějšíma očima. Díky tomu jste schopni se uzemnit a nenechat se odvádět emocemi od práce. Vaše produktivita je vysoká.

Peníze

Tento týden se bude týkat vašich vztahů a budete mnohem více mluvit o tom, co potřebujete. Nyní se k tomu odhodláte tím, že dáte jasně a nahlas najevo své cíle. Měníte lidi, se kterými se stýkáte, a oni mění vás v dobrém slova smyslu. Vyděláte více peněz, když se budete řídit jejich radami, místo abyste proti nim bojovali.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce vytváří energii, která vám dává šanci vyjádřit své nejdivočejší sny. Co to znamená pro vaše zdraví? Možná je to okamžik, kdy si budete moci představit, jaká strava je pro vaše tělo ta pravá. Celý život můžeme ignorovat to, co naše tělo skutečně potřebuje. Pouze váš vnitřní hlas vás může nasměrovat k tomu, co je pro vás skutečně zdravé. Naslouchejte svému tělu, zda vám něco napoví, a dbejte na jeho vzkazy.

Přečtěte si také