Denní horoskop VAH na 7. 8. 2022

Váhy 7. 8. 2022

Otázky týkající se lásky a romantiky mohou být dnes pro Váhy matoucí. Měli byste si uvědomit, že na vás působí silné síly, které současnou situaci zamotávají. Snažte se nenechat se příliš odradit tím, co se v důsledku této energie objeví. Mějte na paměti, že i to pomine a věci se opět vyjasní. Právě teď byste měli zůstat v klidu a brát věci s rezervou.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes je ve vzduchu hodně šumu a ruchu, možná víc, než zvládnete i vy. Vaše nejbližší vztahy mají náboj překvapení, jaký jste možná ještě nikdy nezažili. Klíčovým slovem je „náhlé“. Nic se neděje v poklidném tempu, prostě se to objeví přímo před vámi, a běda vám, pokud na to nebudete připraveni!

Práce

Někdo vám říká jen poloviční pravdy, což vám ztěžuje produktivní práci. Možná se budete muset poradit s mnoha různými lidmi, abyste získali úplnou informaci o situaci. Tento čas strávený pátráním se vám vyplatí.

Peníze

Tento týden se projeví aspekty ovlivňující vaši kariéru a autoritu. Je možné, že vás v poslední době podrazila bezohledná osoba v práci nebo jste museli odložit projekt, zatímco jste řešili problémy s komunikací a technologiemi. V příštích několika týdnech přemýšlejte o tom, jak položit základy pro budoucí dohody. Vesmír vám ukáže, jak na to.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce zvýrazňuje krásu každodenního života a vy se jí musíte dotknout! Postavte se do pozice, kdy budete součástí věcí, které jsou pro vás krásné. Zdraví je jednou z krásných součástí života, kterou si můžete užívat ve větší míře, než tomu bylo za tohoto tranzitu! Obdarujte se mimořádnou péčí, díky níž vaše pleť září, vaše tělo se cítí živé a která vám dodává klid.

Přečtěte si také