Denní horoskop VODNÁŘE na 1. 8. 2022

Vodnář 1. 8. 2022

Vodnáři, buďte dnes ve svých činech drzí a odvážní. Zpočátku to pro vás může být obtížný směr, ale je to nejefektivnější způsob, jak se dostat tam, kam potřebujete. Nečekané vlny emocí vás mohou přimět vydat se netradičním směrem. Nechte se volně unášet. Je to důležitý čas, kdy se v reakci na tyto silné emoce můžete zvednout a dát se do pohybu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Jste tak dobří v dělání kompromisů, že jste z toho udělali umění. Nicméně i na dnešní volbu mezi dvěma velmi odlišnými způsoby jednání je třeba pohlížet trochu víc než jen s lhostejností k vlastním potřebám. Je nezbytné, abyste se vážně zamysleli nad tím, jak postupovat dál pro sebe, nikoliv pro vašeho partnera. Musíte se rozhodovat tak, abyste potvrdili své nejvnitřnější obavy.

Práce

Dávejte si pozor na to, abyste ve své práci hledali hluboce smysluplné naplnění, v něž doufáte. Je možné, že na svou práci vyvíjíte příliš velký tlak, aby tuto potřebu naplnila. Najděte si jiná východiska, která podpoří vaše duchovní cíle. Práci oddělujte.

Peníze

Je čas, abyste se skutečně prezentovali svým oblečením, vystupováním a způsobem mluvy. Není zde místo pro zmenšující se fialky, jen pro jasné, autoritativní lidi, kteří dokáží účinně předkládat argumenty. Podívejte se do svého domova na nápady, jak ušetřit peníze nebo jak si je vydělat. Domácí podnikání není vůbec špatný nápad.

Zdraví

Pokud si v těchto dnech můžete dopřát odpočinek navíc, doporučujeme to. Jedete závratnou rychlostí a vaše tělo je pravděpodobně unavenější, než si uvědomujete. Vaše mysl může pokračovat v plnění úkolů donekonečna – málokdy se stane, že změníte své plány, abyste se přizpůsobili potřebám svého těla. Tuto tendenci můžete začít řešit tím, že si do týdne naplánujete pravidelné cvičení jógy, abyste se naučili kontrolovat, jak se vaše tělo skutečně cítí.

Přečtěte si také