Denní horoskop VODNÁŘE na 11. 2. 2022

Vodnář 11. 2. 2022

Tvůrčí projekty, na kterých jste možná nějakou dobu pracovali, by mohly být obzvláště povzbuzující pro vaše ego, Vodnáři. Odvádíte skvělou práci. Možná se chystá změna zaměstnání a zvýšení příjmů. Pokud necítíte nadšení pro to, co děláte, očekávejte příležitost zapojit se do podniku, ke kterému máte silný vztah. Nové nápady a příležitosti by mohly změnit váš život.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Rádi byste, aby jednotlivé fáze vašeho milostného života probíhaly hladce a v atmosféře stále větší intimity. Další krok však může být šokem: očekávali jste, že se věci budou vyvíjet jedním směrem, a najednou nějaká událost nebo sdělení naznačí opak. Jděte s tím, protože všechno dobře dopadne.

Práce

Nápady, které jste ještě před týdnem považovali za špičkové, se najednou nezdají tak chytré. Někdo přijde s novým pohledem na věc, který vás donutí přehodnotit svůj dosavadní názor. Nebojte se na poslední chvíli provést změny ve své strategii.

Peníze

Procházíte obdobím zapouštění nových kořenů. Přemýšlíte o tom, kde chcete být v příštích pěti, deseti nebo kolika letech v budoucnosti. Pokud to vaše zaměstnání nezvládá, odpovědí by mohly být investice nebo nemovitost, kterou vlastníte alespoň s jednou další osobou. Prodejte to, co nepotřebujete, abyste mohli financovat tento přesun tam, kde potřebujete být.

Zdraví

Dnešní planetární energie vás může přimět uvědomit si, jak se vyjadřujete a dýcháte. To vám může napovědět, jakým směrem by se mohl ubírat váš fitness režim! Vyberte si něco, co rádi děláte a co zahrnuje pohyb na čerstvém vzduchu: turistiku, chůzi, jízdu na kole, plavání, běh - a věnujte se tomu! Je to něco, co rozhodně musíte brát vážně - i kdyby to mělo být stahování okénka při řízení! Meditujte o tom, co čerstvý vzduch dělá pro vaše plíce.

Přečtěte si také