Denní horoskop VODNÁŘE na 12. 2. 2022

Vodnář 12. 2. 2022

Vodnáři, dnes se můžete cítit trochu osaměle, i když jsou kolem vás lidé. Možná se vám zdá, že s ostatními nemáte nic společného - dokonce ani s těmi, ke kterým máte obecně nejblíže. Možná se obáváte, co si o vás pomyslí poté, co jim řeknete, co si skutečně myslíte nebo cítíte. Nedovolte, aby vám to zabránilo sdělit své myšlenky.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky současnému planetárnímu aspektu je pro vás tento den velmi výjimečný. Nemusíte dělat nic velkého, jen pozvěte svého partnera a dělejte něco, při čem se budete cítit dobře. Cokoli, co upevní a prohloubí proces sdílení a komunikace mezi vámi oběma, bude mít silný dopad. V aktu dávání a přijímání vytváříte nepřetržitý kruh lásky.

Práce

S největší pravděpodobností máte ve svém okolí člověka, kterého nemáte moc rádi kvůli jeho arogantnímu přístupu. Zkuste s tím něco udělat. Promluvte si s tím člověkem, odložte osobnostní rozdíly stranou a setkáte se s obrovskou odměnou.

Peníze

Plánujete budoucnost a přemýšlíte, kde byste chtěli být v příštích pěti nebo deseti letech. Pokud si chcete pořídit bydle  Pokud si chcete pořídit nové bydlení a váš plat vám nestačí na pokrytí výdajů, zkuste někam výhodně investovat, pořiďte si bydlení s někým napůl nebo prodejte něco, co už nepotřebujete. o vaše zaměstnání nezvládá, odpovědí by mohly být investice nebo nemovitost, kterou vlastníte alespoň s jednou další osobou. Prodejte to, co nepotřebujete, abyste mohli financovat tento přesun tam, kde potřebujete být.

Zdraví

Dnešek je vhodný k tomu, abyste zůstali doma a věnovali se svému zdraví. Každý by se měl alespoň jeden měsíc v roce zaměřit na zdravé návyky. Proč by to pro vás nemohlo být právě v únoru? Zkontrolujte si, jak se skutečně cítíte. Virtuální lekce jógy nebo procházka brzy ráno vám pomohou skvěle začít i prožít celý den.

Přečtěte si také