Denní horoskop VODNÁŘE na 13. 2. 2022

Vodnář 13. 2. 2022

Držte se toho, co je pro vás přirozené. Pokud vám něco připadá obtížné nebo nepříjemné, je to znamení, že je lepší využít vaši energii jinde. Vytrvejte však, dokud si nebudete jistí, že to, čemu čelíte, je opravdu pro vás zbytečné a ne váš vlastní pokřivený smysl pro realitu. Můžete být jen přecitlivělí a vymýšlet scénáře, které vůbec neexistují.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud jste si někoho vyhlédli, připravte se na to, že ve vzduchu visí seznámení. Na večírku nebo společenském setkání se připravte, že přitažlivost mezi vámi může výrazně vzrůst. Oba budete mít pocit, že se můžete vášnivě podělit o své vzájemné sympatie. Může dokonce navázat trvalý vztah.

Práce

Vaši nahodilost ostatní neocení. Než začnete jednat, informujte své kolegy o svém plánu. Jinak můžete ohrozit produktivitu celé skupiny. Věnujte pozornost pokynům, místo abyste si vymýšleli vlastní.

Peníze

Procházíte obdobím zapouštění nových kořenů. Přemýšlíte o tom, kde chcete být v příštích pěti, deseti nebo několika dalších letech. Pokud si myslíte, že by vám v budoucnosti nestačil váš příjem ze zaměstnání, zkuste s někým prověřeným investovat do nemovitostí. Prodejte to, co nepotřebujete, abyste vše mohli financovat.

Zdraví

Po několik dní na vás působí nepříznivý tranzit. Pozor byste si měli dávat na svůj sklon mluvit dříve, než vše promyslíte. Místo toho, abyste rozmazávali, co si myslíte a očekávali, že se to vyřeší, jděte raději do posilovny nebo si jděte zaběhat, zaplavat či zajezdit na kole. Naučte se hledat uspokojení sami v sobě - aniž byste nutně museli vše hned vyjadřovat druhé osobě. Zkuste to po dobu jednoho týdne a výsledky vás potěší.

Přečtěte si také