Denní horoskop VODNÁŘE na 14. 2. 2022

Vodnář 14. 2. 2022

Zdá se, že se právě teď nacházíte v dobré životní fázi. Pokud jste nezadaní, užívejte si své nezávislosti, pokud máte partnera, měli byste si s ním rozumět lépe než kdy předtím. Možná se však objeví nesrovnalosti v oblasti financí a především vaše polovička může být nesvá z toho, jak se situace vyvíjí. Dejte proto svému milovanému najevo, že jste tu pro něj, vyslechněte ho a dopřejte mu i trochu prostoru.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Budete mít ideální příležitost vydat se s milovanou osobou za dobrodružstvím nebo si alespoň sednout a naplánovat ho. Oběma by prospěla změna prostředí i seznámení se s novými místy a lidmi. Taková cesta by zároveň mohla přinést i nová poznání sama sebe.

Práce

V práci se naskytne možnost spojit váš talent a vědomosti, které by vás při troše snahy mohly dovést k velkému úspěchu. K tomu však bude potřeba mluvit s ostatními kolegy i nadřízenými na rovinu. Vyplatí se vám to ve všech směrech. Lidé si vás zapamatují, a upevníte si tak svou výchozí pozici.

Peníze

Procházíte obdobím zapouštění nových kořenů. Více přemýšlíte o budoucnosti a investicích. Pokud váš výdělek na vytouženou nemovitost nestačí, zkuste zvážit společné vlastnictví s více osobami. Můžete také prodat věci, které už nepotřebujete či vám překáží. Možná budete překvapeni, jakou úlevu vám to přinese.

Zdraví

Dávejte si pozor na drobné problémy, které v těchto dnech můžete řešit s rodinou či přáteli. Na první pohled na sobě možná nic nepoznáte, potlačované starosti se však časem mohou projevit nejen na vašem psychickém, ale také fyzickém zdraví. Mějte vždy na paměti, že máte právo říci ne, jen vy sami si určujete vlastní hranice. Pokud se přece nedokážete zbavit napětí, zkuste jógu nebo meditace.

Přečtěte si také