Denní horoskop VODNÁŘE na 16. 1. 2023

Vodnář 16. 1. 2023

Vodnáři, obvykle máte tendenci nechávat papírování plavat, ale dnes vás nutnost vyřizování rozpočtu a finančních záležitostí může donutit sednout si a vše vyřídit. Pokud však jde o peníze a další zdroje, máte sklon být obzvláště praktičtí a efektivní, takže se nedivte, když jimi proplujete a vše dobře vyřídíte. Stejně dobře by mělo jít i další papírování, například vaše vlastní psaní. Poté si dopřejte dobrou večeři ve své oblíbené restauraci.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Láska je dnes potěšením, tak jak vždycky doufáte, že bude, ale nějak se to ne vždycky podaří. Energie planet ve skutečnosti vytváří harmonické podmínky, díky nimž se všechny vaše vztahové problémy rozplynou, jako by slunce právě proniklo ranní mlhou. Oba si můžete užívat společnosti toho druhého s vědomím, že jste zcela přijímáni a naprosto milováni.

Práce

Nejlepší příležitosti budou ty, které jsou na špici. Vyhledávejte lidi, kteří mají futuristický způsob myšlení. Dbejte na jejich rady. Jak se zrychluje tempo změn technologií a myšlenek, musíte být v první linii.

Peníze

Obtížný tranzit by mohl zhatit vaše finanční plány. Chcete co nejrychleji zvětšit to, co máte, ale je lepší počkat do příštího týdne. Uprostřed týdne se napětí zvedne, což může být skvělé pro vydělávání velkého množství peněz. Pracovní podmínky jsou také příznivé, ale váš pracovní život by mohl být v rozporu s vašimi sny.

Zdraví

Jste soucitný přítel, který téměř beze slov chápe, co druhý cítí. Ať už cítíte, že druhého člověka tíží cokoli, podívejte se sami na sebe, jestli se náhodou necítíte podobně. I když máte někdy tendenci skrývat své vlastní pocity, když vám je někdo jiný odráží, najednou mu rozumíte. Abyste se dostali do většího kontaktu se svými pocity, můžete začít cvičit bojová umění, která si cení trpělivosti a sebeuvědomění stejně jako fyzické síly.

Přečtěte si také