Denní horoskop VODNÁŘE na 16. 2. 2022

Vodnář 16. 2. 2022

Pokud se v poslední době necítíte ve své kůži, Vodnáři, příliv vnitřní síly by vás mohl posunout na vrchol a vy se budete opět cítit silní a zdraví. Dnes byste mohli dokončit všechny své nedokončené úkoly. Většinu z nich byste mohli stihnout do konce dne. Nezapomeňte si udělat čas na to, abyste si i užívali. Chcete co nejlépe využít své nově nabyté síly.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Přestože se raději přizpůsobujete okolnostem, než abyste je iniciovali, můžete být dnes vyzváni, abyste udělali první krok v novém lákavém vztahu. Osoba, kterou máte na mysli, si možná neuvědomuje, co k ní cítíte, a tak vůči vám neudělá žádný krok, pokud vy neuděláte první krok vůči ní.

Práce

Když se snažíte oslovit jednu skupinu, podaří se vám jen odcizit jinou. Když upravíte svou strategii tak, abyste oslovili druhou skupinu, skončí to tak, že první skupinu naštvete. Pracujte tak, abyste uspokojili sami sebe bez ohledu na ostatní.

Peníze

Tento týden se týká vašich vztahů. Poskytují radostné uvolnění a rozptýlení. Pokud máte pracovní projekty, které je třeba nyní dokončit, soustřeďte se na tyto snahy a řekněte svým blízkým, že se s nimi uvidíte, až dokončíte, co potřebujete. Díky aspektům ve vašem komunikačním sektoru máte stříbrný jazyk a jste schopni dosáhnout svého ve finančních záležitostech.

Zdraví

Na postavení planet vás dnes není třeba upozorňovat, jste si poměrně dobře vědomi maličkostí, které rozhodují o tom, zda je komunikace úspěšná, nebo ne.Pití velkého množství vody vás jednak naplní trpělivostí, jednak vás přiměje zpomalit natolik, abyste si všimli, co je třeba říci (a co je třeba vynechat).

Přečtěte si také