Denní horoskop VODNÁŘE na 17. 2. 2022

Vodnář 17. 2. 2022

Někdo, třeba člověk zapojený do skupiny, ve které působíte, vás dnes může požádat o nějakou pomoc. Pravděpodobně se vám do toho nebude chtít, Vodnáři, možná proto, že máte své plány. Nebojte se říci ne. Vaše tvůrčí energie by měla být vysoká a vaše představivost by měla pracovat přesčas, ale jiné povinnosti vám brání v tom, abyste s tím nyní něco udělali. Zaznamenejte si své nápady a vraťte se k nim později.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární rozhovory vás mohou povzbudit k tomu, abyste se vyjádřili k jednomu konkrétnímu datu, které vypadalo velmi nadějně. Jediným drobným problémem je, že jste možná špatně odhadli jejich povahu a mohli byste se dočkat překvapení. Buď budou příliš nudní a vy můžete být zklamaní, nebo příliš výstřední, a v tom případě vás čeká překvapení.

Práce

V poslední době jste slepě následovali předem danou představu o tom, kde byste měli být a co byste měli dělat. Uvízli jste v rutině, která více slouží druhým než vám samotným. Nyní je čas tento sebezničující trend zvrátit.

Peníze

Tento týden se týká vašich vztahů. Poskytují radostné uvolnění i vážné rozptýlení. Pokud máte pracovní projekty, které je třeba nyní dokončit, soustřeďte se na ně a řekněte svým blízkým, že se s nimi uvidíte později. Díky aspektům ve vašem komunikačním sektoru máte stříbrný jazyk a jste schopni dosáhnout svého ve finančních záležitostech.

Zdraví

Dnešní postavení planet vám dává šanci skutečně poznat, co cítíte. A to by mohlo být to nejužitečnější, na co se nyní můžete zaměřit. Kolem vašich současných přátelských vztahů se mohou vyskytnout konflikty, ale je důležitější vědět, co cítíte, než vědět, co ten druhý udělal nebo neudělal. Soustřeďte se na sebe. Abyste si v tomto úsilí pomohli, zaměřte se na to, co jíte, a vyhýbejte se potravinám, které vás oslabují, zejména cukru.

Přečtěte si také