Denní horoskop VODNÁŘE na 20. 2. 2022

Vodnář 20. 2. 2022

Vodnáři, dnešní den je vhodný pro uzemnění vašich kolísavých emocí. Odstupte od dramat, která vytváříte, a zhodnoťte svůj vnitřní stav. Namlouváte si, že je vše v pořádku, i když tomu tak ve skutečnosti není? Buďte upřímní ke svým nejvyšším pravdám a uzemněte se zpět v realitě. Zapište si své myšlenky.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Smysl pro orientaci vám může velmi pomoci, pokud jde o milostný život. Obecně příznivá atmosféra vás vybízí k tomu, abyste se v určitém vztahu ujali vedení, místo abyste někomu dovolili, aby ho vedl nevhodným směrem. Víte, co chcete, i když jste si to vlastně nepřiznali, a dnes máte jedinečnou příležitost jim to říct, a nechat si tak splnit svá přání.

Práce

Dnešní lekce se vám bude opakovat po následující čtyři týdny. Buďte ve svém přístupu stabilnější a konzervativnější, místo abyste byli náhodní nebo lehkomyslní. Přestože jste příznivci inovací, musíte se naučit respektovat i tradice.

Peníze

Tento týden se týká vašich vztahů. Poskytují radostné uvolnění i vážné rozptýlení. Pokud máte pracovní projekty, které je třeba nyní dokončit, soustřeďte se na tyto snahy a řekněte svým blízkým, že se s nimi brzy uvidíte. Díky aspektům ve vašem komunikačním sektoru máte stříbrný jazyk a jste schopni dosáhnout svého ve finančních záležitostech. To vše se nyní děje.

Zdraví

Aspekt dne vám dodá úžasný příliv pozitivní energie. Můžete mít pocit, že je všechno možné. Ve vzduchu cítíte jaro! Tento šťastný pocit se může dotknout ostatních doma i v práci. Užívejte si své lehkovážnosti a oslavujte ji tím, že ji budete podporovat u druhých. Dokonce i jídlo, které jíte, může odrážet úctu k tomuto druhu energie. Skvělým začátkem jsou biopotraviny pěstované s respektem k Zemi (a mají lepší chuť).

Přečtěte si také