Denní horoskop VODNÁŘE na 21. 2. 2022

Vodnář 21. 2. 2022

Vodnáři, složitý tvůrčí projekt by dnes mohl vyžadovat hloubkový výzkum a vy byste mohli většinu dne strávit na internetu nebo v knihovně. Pravděpodobně se jedná o téma, které máte rádi, takže vám nebude vadit čas, který tomu věnujete. Inspirace, která vám přijde do cesty, by mohla nějakou dobu vydržet. Možná se vám podaří pojmout tento projekt jako podnikatelský záměr a dát mu větší obsah.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se nacházíte mezi vztahy, pak vás dnešní kosmický vzor vybízí k tomu, abyste zhodnotili předchozí záležitosti a zamysleli se nad vztahy, které byste k sobě chtěli v budoucnu přitáhnout. Možná se nacházíte na křižovatce, a než se pustíte do dalšího milostného dobrodružství, může vám pomoci, když budete mít představu o svém dalším postupu.

Práce

Člověk, kterého můžete považovat za šťastlivce, přišel s geniálním nápadem. Tato osoba je připravena pokročit a zajímá se, zda chcete naskočit do rozjetého vlaku. Nebojte se říci ano. Je to příležitost, kterou hledáte.

Peníze

Tento týden se týká vašich vztahů. Poskytují radostné uvolnění i vážné rozptýlení. Pokud máte pracovní projekty, které je třeba nyní dokončit, soustřeďte se na tyto snahy a řekněte svým blízkým, že se s nimi brzy uvidíte. Díky aspektům ve vašem komunikačním sektoru máte stříbrný jazyk a jste schopni dosáhnout svého ve finančních záležitostech. To vše se nyní děje.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce zvýrazní vaše ochranné instinkty. Možná se přistihnete, že chráníte ostatní lidi doma nebo v práci, nebo že se cítíte chránit sami sebe. V opačném případě můžete mít velmi emotivní den - ne nutně těžký - a potřebujete cítit, že vás lidé kolem vás milují. Ať tak či onak, je to citlivé období, proto si dávejte pozor na to, co jíte. Vyhýbejte se mléčným výrobkům a zpracovaným cukrům. Snažte se držet čerstvých produktů a lehkých zdrojů bílkovin, jako jsou ryby a luštěniny.

Přečtěte si také